Raiffeisen Waren GmbH nga Gjermani, 536 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Raiffeisen Waren GmbH

Aktivitetet
Dorëzim, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, 31188 Holle
Ständeplatz 1-3 34117 Kassel, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:22:29
Personat e kontaktit
Sanjarbek Djanibekov
Deutsch, English, Русский, Türkçe
Dirk Scheffler
Jose Vicente Pintado Moreno
Deutsch
Jörg Köhler
Deutsch
Dorde Vukosavljevic
Deutsch

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
4.0
22 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Massey Ferguson 7485 Dyna-VT - Traktor: foto 1
Massey Ferguson 7485 Dyna-VT - Traktor: foto 2
Massey Ferguson 7485 Dyna-VT - Traktor: foto 3
Massey Ferguson 7485 Dyna-VT - Traktor: foto 4
Massey Ferguson 7485 Dyna-VT - Traktor: foto 5
20075756 orët
Gjermani
New Holland BR 7070 CC - Mbështjellëse dengjesh: foto 1
New Holland BR 7070 CC - Mbështjellëse dengjesh: foto 2
New Holland BR 7070 CC - Mbështjellëse dengjesh: foto 3
New Holland BR 7070 CC - Mbështjellëse dengjesh: foto 4
New Holland BR 7070 CC - Mbështjellëse dengjesh: foto 5
2010
Gjermani
John Deere 6250 R - Traktor: foto 1
John Deere 6250 R - Traktor: foto 2
John Deere 6250 R - Traktor: foto 3
John Deere 6250 R - Traktor: foto 4
John Deere 6250 R - Traktor: foto 5
20221512 orët
Gjermani
Claas Axion 850 C-Matic - Traktor: foto 1
Claas Axion 850 C-Matic - Traktor: foto 2
Claas Axion 850 C-Matic - Traktor: foto 3
Claas Axion 850 C-Matic - Traktor: foto 4
Claas Axion 850 C-Matic - Traktor: foto 5
20166055 orët
Gjermani
Ofertat e fundit
Krone ActiveMow R 320 - Korrëse bari: foto 1
Krone ActiveMow R 320 - Korrëse bari: foto 2
Krone ActiveMow R 320 - Korrëse bari: foto 3
Krone ActiveMow R 320 - Korrëse bari: foto 4
Krone ActiveMow R 320 - Korrëse bari: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Krone ActiveMow R 320

Korrëse bari
2018
Gjermani, In de Wischen 2
Botuar: 3dNumri i referencës 000000000003465146

6 250EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 626 437 ALL
  • ≈ 6 682 USD
2018
Gjermani, In de Wischen 2
Kontakto shitësin
John Deere 6230 R - Traktor: foto 1
John Deere 6230 R - Traktor: foto 2
John Deere 6230 R - Traktor: foto 3
John Deere 6230 R - Traktor: foto 4
John Deere 6230 R - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

John Deere 6230 R

Traktor
2023450 orët
Gjermani, Rögen 1
Botuar: 3dNumri i referencës 000000000003463823

179 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 17 991 285 ALL
  • ≈ 191 916 USD
2023450 orët
Gjermani, Rögen 1
Kontakto shitësin
John Deere 6190 R - Traktor: foto 1
John Deere 6190 R - Traktor: foto 2
John Deere 6190 R - Traktor: foto 3
John Deere 6190 R - Traktor: foto 4
John Deere 6190 R - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

John Deere 6190 R

Traktor
20136800 orët
Gjermani, Rögen 1
Botuar: 3dNumri i referencës 000000000003459372

62 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 264 375 ALL
  • ≈ 66 823 USD
20136800 orët
Gjermani, Rögen 1
Kontakto shitësin
Mayer Siloking Futtermischwagen 12 cbm - Vagon për përzierjen e foragjereve: foto 1
Mayer Siloking Futtermischwagen 12 cbm - Vagon për përzierjen e foragjereve: foto 2
Mayer Siloking Futtermischwagen 12 cbm - Vagon për përzierjen e foragjereve: foto 3
Mayer Siloking Futtermischwagen 12 cbm - Vagon për përzierjen e foragjereve: foto 4

Mayer Siloking Futtermischwagen 12 cbm

Vagon për përzierjen e foragjereve
2002
Gjermani, Ruhrstrauch 6-8
Botuar: 4dNumri i referencës 000000000003464168

2 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 250 575 ALL
  • ≈ 2 672 USD
2002
Gjermani, Ruhrstrauch 6-8
Kontakto shitësin
Teagle Telehawk T2 - Pajisje blegtorale: foto 1
Teagle Telehawk T2 - Pajisje blegtorale: foto 2
Teagle Telehawk T2 - Pajisje blegtorale: foto 3
Teagle Telehawk T2 - Pajisje blegtorale: foto 4

Teagle Telehawk T2

Pajisje blegtorale
E re2023
Gjermani, Fritzlarer Str. 43
Botuar: 4dNumri i referencës 000000000003144430
Pyet për çmimin
E re2023
Gjermani, Fritzlarer Str. 43
Kontakto shitësin
Claas Volto 1100 - Barkthyese/ Shkundës bari: foto 1
Claas Volto 1100 - Barkthyese/ Shkundës bari: foto 2
Claas Volto 1100 - Barkthyese/ Shkundës bari: foto 3

Claas Volto 1100

Barkthyese/ Shkundës bari
2013
Gjermani, Ruhrstrauch 6-8
Botuar: 4dNumri i referencës 000000000003465127

10 084EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 010 719 ALL
  • ≈ 10 781 USD
2013
Gjermani, Ruhrstrauch 6-8
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(536)
t1 test dealer - Raiffeisen Waren GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.