Grimme UK Ltd nga Mbretëria e Bashkuar, 126 ads tanishme

Grimme UK Ltd

Aktivitetet
Dorëzim
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Boston Lincol
Station Road PE20, 3PS Swineshead Boston Lincol, Great Britain
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:18:39
Personat e kontaktit
Argent Glyn
English
Findlay Kenny
English
Goose Tom
English
Hodson Ed
English
Knighton Richard
English
Mason Peter
English
Stocks Peter
English
Taylor John
English
Wadsley David
English
Wilcox James
English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
G Grimme shitës i autorizuar
4.7
38 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 1
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 2
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 3
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 4
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 5

35 000EUR

2011
Mbretëria e Bashkuar
Struik 6LKA36INCH - Makinë korrëse: foto 1
Struik 6LKA36INCH - Makinë korrëse: foto 2
Struik 6LKA36INCH - Makinë korrëse: foto 3
Struik 6LKA36INCH - Makinë korrëse: foto 4
Struik 6LKA36INCH - Makinë korrëse: foto 5
2019
Mbretëria e Bashkuar
Grimme CS 1500 / 1700 - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 1
Grimme CS 1500 / 1700 - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 2
Grimme CS 1500 / 1700 - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 3
Grimme CS 1500 / 1700 - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 4
Grimme CS 1500 / 1700 - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 5
2006
Mbretëria e Bashkuar
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 1
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 2
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 3
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 4
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 5

40 000EUR

20131642 orët
Mbretëria e Bashkuar
Ofertat e fundit
Grimme GZ 1700 DL - Makinë korrëse: foto 1
Grimme GZ 1700 DL - Makinë korrëse: foto 2
Grimme GZ 1700 DL - Makinë korrëse: foto 3
Grimme GZ 1700 DL - Makinë korrëse: foto 4
Grimme GZ 1700 DL - Makinë korrëse: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Grimme GZ 1700 DL

Makinë korrëse
1999
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Botuar: 4dNumri i referencës 14949

3 000EUR

 • ≈ 300 741 ALL
 • ≈ 3 266 USD
1999
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Kontakto shitësin
ASA-Lift WR 300 / 135 - Makinë për vjelje rrushi: foto 1
ASA-Lift WR 300 / 135 - Makinë për vjelje rrushi: foto 2
ASA-Lift WR 300 / 135 - Makinë për vjelje rrushi: foto 3
ASA-Lift WR 300 / 135 - Makinë për vjelje rrushi: foto 4
ASA-Lift WR 300 / 135 - Makinë për vjelje rrushi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

ASA-Lift WR 300 / 135

Makinë për vjelje rrushi
2008
Mbretëria e Bashkuar, Unit 6 / 7 Stephenstown Industrial Park
Botuar: 4dNumri i referencës 14943

15 000EUR

 • ≈ 1 503 705 ALL
 • ≈ 16 330 USD
2008
Mbretëria e Bashkuar, Unit 6 / 7 Stephenstown Industrial Park
Kontakto shitësin
Irrifrance Optima 1025 TIC - Makinë korrëse: foto 1
Irrifrance Optima 1025 TIC - Makinë korrëse: foto 2
Irrifrance Optima 1025 TIC - Makinë korrëse: foto 3
Irrifrance Optima 1025 TIC - Makinë korrëse: foto 4
Irrifrance Optima 1025 TIC - Makinë korrëse: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Irrifrance Optima 1025 TIC

Makinë korrëse
2005
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Botuar: 7dNumri i referencës 14939

6 250EUR

 • ≈ 626 543 ALL
 • ≈ 6 804 USD
2005
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Kontakto shitësin
Dewulf Dewulf DS 30P - Makinë korrëse: foto 1
Dewulf Dewulf DS 30P - Makinë korrëse: foto 2
Dewulf Dewulf DS 30P - Makinë korrëse: foto 3
Dewulf Dewulf DS 30P - Makinë korrëse: foto 4
Dewulf Dewulf DS 30P - Makinë korrëse: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Dewulf Dewulf DS 30P

Makinë korrëse
2018
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Botuar: 10dNumri i referencës 14914

25 000EUR

 • ≈ 2 506 175 ALL
 • ≈ 27 217 USD
2018
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Kontakto shitësin
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 1
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 2
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 3
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 4
Grimme GT 170 - Makinë korrëse: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Grimme GT 170

Makinë korrëse
20192847 orët
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Botuar: 10dNumri i referencës 14915

90 000EUR

 • ≈ 9 022 230 ALL
 • ≈ 97 983 USD
20192847 orët
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Kontakto shitësin
Grimme REXOR 620 - Pajisje për lirimin e tokës: foto 1
Grimme REXOR 620 - Pajisje për lirimin e tokës: foto 2
Grimme REXOR 620 - Pajisje për lirimin e tokës: foto 3
Grimme REXOR 620 - Pajisje për lirimin e tokës: foto 4
Grimme REXOR 620 - Pajisje për lirimin e tokës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (40)

Grimme REXOR 620

Pajisje për lirimin e tokës
20184203 orët
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Botuar: 11dNumri i referencës 14903

185 000EUR

 • ≈ 18 545 695 ALL
 • ≈ 201 411 USD
20184203 orët
Mbretëria e Bashkuar, Station Road
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(126)
t1 test dealer - Grimme UK Ltd
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.