Heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm. nga Gjermani, 14 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Aktivitetet
Dorëzim
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Lüdenscheid
Kerkhagen 16, D-58513 Lüdenscheid, Germany
Shih hartën
Orari i punës
09:00-17:00E Hënë - E Premte
10:00-13:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:19:08
Personat e kontaktit
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F - Vinç për kamion për Pajisje pylltarie: foto 1
Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F - Vinç për kamion për Pajisje pylltarie: foto 2
Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F - Vinç për kamion për Pajisje pylltarie: foto 3
Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F - Vinç për kamion për Pajisje pylltarie: foto 4
Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F - Vinç për kamion për Pajisje pylltarie: foto 5
Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Pyet për çmimin
2019
Gjermani
Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW! - Kovë kafshuese për Pajisje pylltarie: foto 1
Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW! - Kovë kafshuese për Pajisje pylltarie: foto 2
Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW! - Kovë kafshuese për Pajisje pylltarie: foto 3
Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW! - Kovë kafshuese për Pajisje pylltarie: foto 4
Ferrari Holzgreifer FLG 15L + FR15 - NEW! - Kovë kafshuese për Pajisje pylltarie: foto 5
2022I pershtatshem per modele: Ladekrane, Rückekrane, Holz- und Recyclingkrane, Bagger.....
Gjermani
Ferrari Ferrari Arbeitskorb AGLY 1 AL Bundle - Kokë për Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 1
Ferrari Ferrari Arbeitskorb AGLY 1 AL Bundle - Kokë për Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 2
Ferrari Ferrari Arbeitskorb AGLY 1 AL Bundle - Kokë për Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 3
Ferrari Ferrari Arbeitskorb AGLY 1 AL Bundle - Kokë për Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 4
Ferrari Ferrari Arbeitskorb AGLY 1 AL Bundle - Kokë për Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 5
Ofertat e fundit
Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle - Vinç për kamion: foto 1
Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle - Vinç për kamion: foto 2
Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle - Vinç për kamion: foto 3
Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle - Vinç për kamion: foto 4
Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle - Vinç për kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Ferrari Arbeitskorb SKYLER 2 Bundle

Vinç për kamion
2022
Gjermani, Deutschland, Luedenscheid
Botuar: 1m 22dNumri i referencës A-Ferrari_SKYLER-2-AL-200_Bundle
Pyet për çmimin
2022
Gjermani, Deutschland, Luedenscheid
Hiab X-HIPRO 302 E-6 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
Hiab X-HIPRO 302 E-6 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
Hiab X-HIPRO 302 E-6 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
Hiab X-HIPRO 302 E-6 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
Hiab X-HIPRO 302 E-6 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Hiab X-HIPRO 302 E-6

Vinç për kamion për Kamioni
2018
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Botuar: 1m 29dNumri i referencës H240192
Pyet për çmimin
2018
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Still Wagner FM 17 - Pirun ritërheqës: foto 1
Still Wagner FM 17 - Pirun ritërheqës: foto 2
Still Wagner FM 17 - Pirun ritërheqës: foto 3
Still Wagner FM 17 - Pirun ritërheqës: foto 4
Still Wagner FM 17 - Pirun ritërheqës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
Elektrike

Still Wagner FM 17

Pirun ritërheqës
2000elektroLartësia e ngritjes: 5100 mmKapaciteti ngritës: 1700 kg
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Botuar: 4m 16d

2 400EUR

 • ≈ 241 339 ALL
 • ≈ 2 569 USD
2000elektroLartësia e ngritjes: 5100 mmKapaciteti ngritës: 1700 kg
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L

Vinç për kamion për Kamioni
2023
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Botuar: 5m 30dNumri i referencës H231399
Pyet për çmimin
2023
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Hiab X-HIPRO 232 E-4 CD

Vinç për kamion për Kamioni
2017
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Botuar: 6m 30dNumri i referencës H231227
Pyet për çmimin
2017
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
HMF 1920-K4 RCS - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
HMF 1920-K4 RCS - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
HMF 1920-K4 RCS - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
HMF 1920-K4 RCS - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
HMF 1920-K4 RCS - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

HMF 1920-K4 RCS

Vinç për kamion për Kamioni
2021
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Botuar: 7m 4dNumri i referencës K2314xx
Pyet për çmimin
2021
Gjermani, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen
Trego të gjitha ofertat(14)
t1 test dealer - heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.