Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

Vendndodhja
Gjermani, Porta Westfalica
Gaensekamp 7, D-32457 Porta Westfalica, Germany
Ofertat e fundit
Volvo FMX 430 8x4 / EuromixMTP TM18 HARDOX - kamion vetëshkarkues
 15
108 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2020
450 km
8x4
430 hp
Pesha bruto: 37 000 kg

Online: 8d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

EUROMIX MTP 12m³ Betonmsicher Auflieger - përzierës betoni
 12
69 950 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2020
100 km
122 hp

Online: 8d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Volvo FMX 430 8x4 / EuromixMTP TM18 HARDOX - kamion vetëshkarkues
 15
108 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2020
450 km
8x4
439 hp
Pesha bruto: 37 000 kg

Online: 8d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6x4 / EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISC - kamion vetëshkarkues
 2
189 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2020
6x4
420 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X6 HYVA Abroller - kamion vetëngarkues
 1
Pyet për çmimin

Kamion vetëngarkues

2020
6x6
420 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X4 Mulden Kipper Euromix ET 18 - kamion vetëshkarkues
 1
Pyet për çmimin

Kamion vetëshkarkues

2020
6x4
420 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 4142 8X4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISCHE - kamion vetëshkarkues
196 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2020
8x4
420 hp
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

MAN TGS 33.430 6x4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM - kamion vetëshkarkues
 6
182 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

E re
2020
6x4
430 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 4142 8X4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISCHE - përzierës betoni
196 900 EUR
Çmimi neto

Përzierës betoni

2020
420 hp

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X6 Mulden Kipper Euromix ET 18 - kamion vetëshkarkues
 2
Pyet për çmimin

Kamion vetëshkarkues

2020
6x6
420 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 15d

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Gjermani, Porta Westfalica

Trego të gjitha ofertat (247)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH
Mesazhi u dërgua.