Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

 Qira
 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
www.Hinrichs-stapler.de
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Oldenburg
Fuldastraße 32, D-26135 Oldenburg, Germany
Hinrichs Forklifts
Gjermani
Fuldastr., 32, 26135 Oldenburg
Personat e kontaktit
Marco Levermann
Deutsch, English
Carsten Kueck
Deutsch, English
Yannick Levermann
Deutsch, English, Español
Ofertat e fundit
Toyota 8FBEKT16 - ngarkues me pirun
 10
8 900 EUR

Ngarkues me pirun

2013
Elektro
6 155 orët
Lartësia e ngritjes: 3 520 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 16orë 28min

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID E4962

Multicar M25 - mjet bujqësor/special
 10
1 900 EUR

Mjet bujqësor/special

1989

Online: 7d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID D3840

Montini 1203AE - ngarkues me pirun
 10
1 000 EUR

Ngarkues me pirun

1993
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 350 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 8d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID E4958

Linde C4535TL5 - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2012
Dizel
13 900 orët
Lartësia e ngritjes: 16 000 mm
Kapaciteti ngritës: 45 000 kg

Online: 9d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID D3857

Hyster H16XMS-12 - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2013
Dizel
13 392 orët
Lartësia e ngritjes: 8 640 mm
Kapaciteti ngritës: 9 000 kg

Online: 10d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID D3856

Still R60-25 - ngarkues me pirun
 10
7 900 EUR

Ngarkues me pirun

2006
Elektro
8 130 orët
Lartësia e ngritjes: 4 670 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 15d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID E4959

Still EXU18 Neue Batterie - pirun paletash
 10
1 500 EUR

Pirun paletash

2011
Elektro
2 226 orët
Lartësia e ngritjes: 130 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 15d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID EL4961

Liebherr Umschlagbagger A922-421 Litronic - ekskavator për mbetje
 10
19 900 EUR

Ekskavator për mbetje

1995
20 000 orët

Online: 23d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID D3850

Hyster H22XM-12EC - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2014
Dizel
14 715 orët
Lartësia e ngritjes: 16 450 mm
Kapaciteti ngritës: 9 000 kg

Online: 27d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID DK184

Hyster H23XM-12EC - stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2015
Dizel
14 549 orët
Lartësia e ngritjes: 16 450 mm
Kapaciteti ngritës: 9 000 kg

Online: 27d

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Gjermani, Oldenburg

ID DK183

Trego të gjitha ofertat (134)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG
Mesazhi u dërgua.