Hogeboom-machinery

Hogeboom-machinery

Faqja e internetit
www.hogeboom-machinery.com
Vendndodhja
Holandë, Roelofarendsveen
Conservenweg 101, 2371 DT Roelofarendsveen, The Netherlands
Personat e kontaktit
Kick Hogeboom
Deutsch, English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Caterpillar D 6 H  - buldozer
 11
Pyet për çmimin

Buldozer

1988

Online: 19min

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3562

Dieci DH 694  - makineritë e tjera
 13
24 000 EUR

Makineritë e tjera

2006

Online: 19min

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3563

Bomag BW 219 P D H-4  - rul
 20
45 000 EUR

Rul

2010
4 052 orët
197 hp

Online: 7d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3560

Kobelco CKE 600 JIB  - pjesë këmbimi
 5
6 500 EUR

Pjesë këmbimi për vinç

Online: 7d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3558

Mercedes-Benz Atego  - kamioni
 10
16 000 EUR

Kamioni për transportimin e bitumit

Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 7d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3559

Caterpillar 330 B L  - ekskavator me zinxhirë
 20
49 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

1997
9 297 orët

Online: 10d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3556

Caterpillar 428 D 4x4 (new tyres)  - fadromë me shkarkim nga prapa
 19
25 500 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2005
6 211 orët

Online: 13d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3557

Caterpillar 322 CL  - ekskavator me zinxhirë
 18
38 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2004
10 550 orët

Online: 17d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3553

Toyota Hilux X-CAB 4WD Benzine  - veturë
 11
8 750 EUR

Veturë

2001
217 251 km

Online: 17d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3555

Caterpillar D 7 G  - buldozer
 18
34 000 EUR

Buldozer

1996
15 678 orët

Online: 21d

Hogeboom-machinery

11

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3554

Trego të gjitha ofertat (93)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Hogeboom-machinery
Mesazhi u dërgua.