HS-Rental Pack & Honinx GbR
HS-Rental Pack & Honinx GbR
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Galeri

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Faqja e internetit
http://www.hs-rental.de
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, D-52511 Geilenkirchen
Max-Planck-Str. 6-8, 52511 Geilenkirchen, Deutschland
Ofertat e fundit
Haulotte Compact 12 elektro 12m ***TOP***  - ngritës gërshërë
 1
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

2011

Online: 1m 7d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1203

JLG 450 AJ diesel 4x4 16m  - krah me çernjerë
 1
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2007
3 443 orët

Online: 1m 13d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1209

Niftylift HR 12 N E elektro 12m  - krah me çernjerë
 16
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2008

Online: 1m 13d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1181

JLG E 400 AJPN elektro 14m ***ROTATING JIB***  - krah me çernjerë
 1
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2008
1 473 orët

Online: 1m 14d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1213

JLG 4394 RT diesel 4x4 15m  - ngritës gërshërë
 18
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

2007

Online: 1m 14d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 971-1

JLG 660 SJ C diesel Kette 22.30m  - krah teleskopik
 16
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2003
5 500 orët

Online: 1m 20d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID FRE

JLG 460 SJ diesel 4x4 16m  - krah teleskopik
 1
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2007
2 800 orët

Online: 2m 6d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1189

Haulotte HA 16 PX NT diesel 16.00m 4x4x4  - krah me çernjerë
 1
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2007
5 075 orët

Online: 2m 6d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1161

JLG Toucan 1010 Mastbühne elektro 10.10m  - krah me çernjerë
 19
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2005
1 359 orët

Online: 2m 24d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

ID 1081

Genie Z34/22N elektro 12.52m  - krah me çernjerë
 17
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2005
961 orët

Online: 2m 24d

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Gjermani, Deutschland, Geilenkirchen

ID 671

Trego të gjitha ofertat (62)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HS-Rental Pack & Honinx GbR
Mesazhi u dërgua.