HULLEMAN TRUCKS B.V.

HULLEMAN TRUCKS B.V.

Faqja e internetit
www.hullemantrucks.com
Vendndodhja
Holandë, Marknesse
D.P.A. Weeversstraat 2, 8316 GG Marknesse, The Netherlands.
Personat e kontaktit
Renko Driesen
English, Deutsch, Nederlands, Русский
Ofertat e fundit
Scania R500 HIGHLINE RETARDER EURO 5 KASSBOHRER METAGO - autotransportues
 20
59 900 EUR
Çmimi neto

Autotransportues

2013
702 000 km
6x2
500 hp

Online: 14orë 23min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 109821

Volvo FH650 6X2 OCEAN RACE RETARDER EURO 6 FULL OPTIO - gjysmë-kamion
 14
47 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
509 915 km
6x2
650 hp

Online: 14orë 23min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110246

Scania R620 V8 6X2 TOPLINE RETARDER EURO 5 - gjysmë-kamion
 11
34 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
465 288 km
6x2
620 hp

Online: 14orë 23min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110101

Mercedes-Benz ANTOS 2533 6X2 BOX STEERING AXLE EURO 6 - kamion vagonetë
 16
29 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2013
342 910 km
6x2
330 hp

Online: 14orë 23min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110296

Scania R500 HIGHLINE RETARDER EURO 5 KASSBOHRER METAGO - autotransportues
 20
59 900 EUR
Çmimi neto

Autotransportues

2012
813 930 km
6x2
500 hp

Online: 14orë 23min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 109820

Mercedes-Benz ACTROS 2532 6X2 BDF EURO 5 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 11
26 250 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2012
178 860 km
6x2
320 hp

Online: 3d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110022

Volvo FM12.420 8X4 FULL STEEL MANUAL HUB REDUCTION EUR - kamion kabinë-shasi
 13
17 900 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

1999
391 310 km
8x4
420 hp

Online: 3d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110217

Volvo FM12.420 8X4 FULL STEEL MANUAL HUB REDUCTION EUR - kamion vetëshkarkues
 13
17 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

1999
391 310 km
8x4
420 hp

Online: 3d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110217.2

Mercedes-Benz ACTROS 2532 6X2 BDF EURO 5 - kamion kabinë-shasi
 11
26 250 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2012
178 860 km
6x2
320 hp

Online: 3d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110022.2

Mercedes-Benz ACTROS 2532 6X2 BDF EURO 5 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 11
26 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2013
179 980 km
6x2
320 hp

Online: 7d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Holandë, Marknesse

ID 110024

Trego të gjitha ofertat (203)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HULLEMAN TRUCKS B.V.
Mesazhi u dërgua.