HYAB DARUSZERVIZ KFT.
HYAB DARUSZERVIZ KFT.
Më shumë se 2 vjet me Truck1

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Telefonat
Faqja e internetit
https://hyab.hu
Orari i punës
07:00-16:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Hungari, SZOLNOK
5000 SZOLNOK, BESENYSZÖGI ÚT 0458/2 HRSZ, Hungary
HYAB Daruszerviz Kft., Üllő
Hungari
2225 Üllő, Belterület Hrsz. 3410/4. (Zöldmező u.)
Personat e kontaktit
Bacsik László
English
Ofertat e fundit
Jonsered 1820 - vinç i montuar në kamion
 5
15 000 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2002
OEM: 170

Online: 26d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

LOGLIFT F 105 Z77 - vinç i montuar në kamion
 7
10 500 EUR

Vinç i montuar në kamion për pajisje pylltarie

2003
OEM: 991 689

Online: 2m 2d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

LOGLIFT F 165 ZT 93 A - vinç i montuar në kamion
 8
12 500 EUR

Vinç i montuar në kamion për pajisje pylltarie

2001
OEM: 151 253

Online: 2m 2d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

Cranab TC87 - vinç i montuar në kamion
 8
10 200 EUR

Vinç i montuar në kamion për pajisje pylltarie

2007
OEM: 6 656

Online: 2m 2d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

HIAB 071-2 - vinç i montuar në kamion
 7
4 700 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2001
OEM: 07 102 098

Online: 2m 5d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

HIAB 120-2 - vinç i montuar në kamion
 6
Pyet për çmimin

Vinç i montuar në kamion për kamioni

1991
OEM: 120531/1991

Online: 2m 5d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

HIAB 102 - vinç i montuar në kamion
 6
5 200 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

1997
OEM: 1 048

Online: 2m 5d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

ATLAS Terex 210.2 - vinç i montuar në kamion
 6
9 000 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2009
OEM: 0210P00169

Online: 2m 5d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

PALFINGER PK10500 - vinç i montuar në kamion
 9
2 350 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

1989
OEM: 8 931 013

Online: 2m 5d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

HIAB 013 T - vinç i montuar në kamion
 4
3 000 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2009
OEM: C4-L0131-090163

Online: 2m 26d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

Trego të gjitha ofertat (16)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te HYAB DARUSZERVIZ KFT.
Mesazhi u dërgua.