IMEXPO Sp. z o.o. nga Poloni, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

IMEXPO Sp. z o.o.

The IMEXPO company deals in the sale, import and export of spare parts for trucks. All parts we can deliver to the most places at the globe. We are supplying many big and smaller players from Europe and outside - Middle East, Far East and Africa. We are organizing full trailer/container quantities of truck parts with full loading, storage and customs service. You can feel free to contact us about more details.

Vendndodhja
Poloni, 25-561 Kielce
ul. Sieje 44 25-561 Kielce
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:00E Hënë - E Premte
08:00-14:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:07:37
Personat e kontaktit
person
Paweł
English, Polski
person
Łukasz
English, Polski
person
Karol
English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
5.0
2 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
 Knorr-Bremse K020022 21122035   Volvo FH FM truck - Valvul frenave për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Valvul frenave për Kamioni

I pershtatshem per modele: VOLVO FH FM
Zëvendëson OEM: K020022 21122035

Botuar: 4orë 29min

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 TRW   DAF XF truck - Stabilizator për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Stabilizator për Kamioni

I pershtatshem per modele: DAF XF CF
Zëvendëson OEM: JTS0015 1392962 1801332

Botuar: 4orë 29min

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Mercedes-Benz M256 R6 E30 A2560902700 M256   Mercedes-Benz truck - Turbo për Kamioni
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Turbo për Kamioni

I pershtatshem per modele: MERCEDES
Zëvendëson OEM: A2560902700 M256

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Garrett   MAN TGX / TGS truck - Turbo për Kamioni
camera_alt 8
Pyet për çmimin

Turbo për Kamioni

I pershtatshem per modele: MAN TGX / TGS truck
Zëvendëson OEM: 51091017365 8595310004P

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
KS TOOLS Klucz dynamometryczny 1 cal 1400mm 2000nm - Vegla/ Pajisja
camera_alt 6
Pyet për çmimin

Vegla/ Pajisja

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Renault RANGE T 11 truck - Sistemi i karburantit për Kamioni
camera_alt 2
Pyet për çmimin

Sistemi i karburantit për Kamioni

I pershtatshem per modele: RENAULT RANGE T 11 460km
Zëvendëson OEM: 7422578068 742257715 7422585974

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Mercedes-Benz ACTROS MP4 truck - Pompa e karburantit për Kamioni
camera_alt 10
Pyet për çmimin

Pompa e karburantit për Kamioni

I pershtatshem per modele: MERCEDES ACTROS MP4
Zëvendëson OEM: A4710900850 0445020261

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Garrett   MAN TGX TGS truck - Turbo për Kamioni
camera_alt 8
Pyet për çmimin

Turbo për Kamioni

I pershtatshem per modele: MAN TGX TGS D2676 510KM
Zëvendëson OEM: 51091017375 8589110006

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 LEMFORDER Drążek kierowniczy podłużny wzdłużny drugiej osi SCANIA 8X4   Scania truck - Kabinë për Kamioni
camera_alt 4
Pyet për çmimin

Kabinë për Kamioni

I pershtatshem per modele: SCANIA 8X4
Zëvendëson OEM: 1491612 1413980 1343287 2144501009

Botuar: 3d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
 Meiller KIPP   dump - ECU për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

ECU për Kamioni

I pershtatshem per modele: dump
Zëvendëson OEM: 10001232379 704987 SPC/080055 WGRR-06/35V

Botuar: 6d

IMEXPO Sp. z o.o.

8
Poloni
Trego të gjitha ofertat(107)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.