IMEXPO Sp. z o.o. nga Poloni, 163 ads tanishme

IMEXPO Sp. z o.o.

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Poloni, 25-561 Kielce
ul. Sieje 44 25-561 Kielce
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:00E Hënë - E Premte
08:00-14:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:21:13
Personat e kontaktit
Paweł
English, Polski
Łukasz
English, Polski
Karol
English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
5.0
2 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MAN D2676LF51 TGX TGS EURO 6 D2676LF51 EURO 6  MAN TGX TGS EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 1
MAN D2676LF51 TGX TGS EURO 6 D2676LF51 EURO 6  MAN TGX TGS EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 2
MAN D2676LF51 TGX TGS EURO 6 D2676LF51 EURO 6  MAN TGX TGS EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 3
MAN D2676LF51 TGX TGS EURO 6 D2676LF51 EURO 6  MAN TGX TGS EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 4
MAN D2676LF51 TGX TGS EURO 6 D2676LF51 EURO 6  MAN TGX TGS EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 5
I pershtatshem per modele: MAN TGX TGS EURO 6Zëvendëson OEM: D2676LF51 EURO 6, D2676LF51 EURO 6
Poloni
MAN TGX TGS EURO 6 D2676LF45  MAN - Motori për Kamioni: foto 1
MAN TGX TGS EURO 6 D2676LF45  MAN - Motori për Kamioni: foto 2
MAN TGX TGS EURO 6 D2676LF45  MAN - Motori për Kamioni: foto 3
I pershtatshem per modele: MANZëvendëson OEM: D2676LF45, D2676LF45
Poloni
Mercedes-Benz MP4 OM470LA EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz MP4 OM470LA EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 2
Mercedes-Benz MP4 OM470LA EURO 6 - Motori për Kamioni: foto 3
Zëvendëson OEM: OM470LA EURO 6 A0434481135, OM470LA EURO 6 A0434481135
Poloni
Renault DXI7 260 EEV EUV  Renault PREMIUM MIDLUM LANDER - Motori për Kamioni: foto 1
Renault DXI7 260 EEV EUV  Renault PREMIUM MIDLUM LANDER - Motori për Kamioni: foto 2
Renault DXI7 260 EEV EUV  Renault PREMIUM MIDLUM LANDER - Motori për Kamioni: foto 3
Renault DXI7 260 EEV EUV  Renault PREMIUM MIDLUM LANDER - Motori për Kamioni: foto 4
Renault DXI7 260 EEV EUV  Renault PREMIUM MIDLUM LANDER - Motori për Kamioni: foto 5
I pershtatshem per modele: Renault PREMIUM MIDLUM LANDERZëvendëson OEM: DXI7 195KW 260KM EEV EUV, DXI7 195KW 260KM EEV EUV
Poloni
Ofertat e fundit
ZF 6AS800TO DAF IVECO VOLVO RENAULT AUTOMAT POWERPACK - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1
ZF 6AS800TO DAF IVECO VOLVO RENAULT AUTOMAT POWERPACK - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 2
ZF 6AS800TO DAF IVECO VOLVO RENAULT AUTOMAT POWERPACK - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 3

ZF 6AS800TO DAF IVECO VOLVO RENAULT AUTOMAT POWERPACK

Kutia e marsheve për Kamioni
Zëvendëson OEM: 6AS800TO AUTOMAT POWERPACK, 6AS800TO AUTOMAT POWERPACK
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: 6AS800TO AUTOMAT POWERPACK, 6AS800TO AUTOMAT POWERPACK
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9 - Ingranazhi i diferencialit për Kamioni: foto 1
Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9 - Ingranazhi i diferencialit për Kamioni: foto 2
Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9 - Ingranazhi i diferencialit për Kamioni: foto 3
Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9 - Ingranazhi i diferencialit për Kamioni: foto 4
Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9 - Ingranazhi i diferencialit për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Volvo FH FMX RS1356SV EV91 3.44 31/9

Ingranazhi i diferencialit për Kamioni
Zëvendëson OEM: RS1356SV EV91 3.44 31/9 20365607, RS1356SV EV91 3.44 31/9 20365607
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: RS1356SV EV91 3.44 31/9 20365607, RS1356SV EV91 3.44 31/9 20365607
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
DAF LF 220 EURO 5 6.7L ISB6.7EV225 - Motori për Kamioni: foto 1
DAF LF 220 EURO 5 6.7L ISB6.7EV225 - Motori për Kamioni: foto 2
DAF LF 220 EURO 5 6.7L ISB6.7EV225 - Motori për Kamioni: foto 3

DAF LF 220 EURO 5 6.7L ISB6.7EV225

Motori për Kamioni
Zëvendëson OEM: ISB6.7EV225 LF 220 EURO 5 6.7L EEV, ISB6.7EV225 LF 220 EURO 5 6.7L EEV
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: ISB6.7EV225 LF 220 EURO 5 6.7L EEV, ISB6.7EV225 LF 220 EURO 5 6.7L EEV
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 1
Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 2
Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 3
Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 4
Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56 - Aksi i pasmë për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Volvo FH FMX RTH2610B DS70H 1.19 1.56

Aksi i pasmë për Kamioni
Zëvendëson OEM: RTH2610B DS70H 1.19 21-25 21916283 22014359 / RTH2610B DS70H 1.56 16-25 21916281 22014361, RTH2610B DS70H 1.19 21-25 21916283 22014359 / RTH2610B DS70H 1.56 16-25 21916281 22014361
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: RTH2610B DS70H 1.19 21-25 21916283 22014359 / RTH2610B DS70H 1.56 16-25 21916281 22014361, RTH2610B DS70H 1.19 21-25 21916283 22014359 / RTH2610B DS70H 1.56 16-25 21916281 22014361
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV - Motori për Kamioni: foto 1
Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV - Motori për Kamioni: foto 2
Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV - Motori për Kamioni: foto 3
Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV - Motori për Kamioni: foto 4
Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV - Motori për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Renault MAGNUM DXI 13 480 EEV

Motori për Kamioni
Zëvendëson OEM: DXI 13 480 EEV EUV, DXI 13 480 EEV EUV
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: DXI 13 480 EEV EUV, DXI 13 480 EEV EUV
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA - Parakolp për Kamioni: foto 1
Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA - Parakolp për Kamioni: foto 2
Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA - Parakolp për Kamioni: foto 3
Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA - Parakolp për Kamioni: foto 4
Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA - Parakolp për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Volvo FH4 FH16 HEAVY DUTY WERSJA BUDOWLANA

Parakolp për Kamioni
Poloni, Kielce
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
Poloni, Kielce
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(163)
t1 test dealer - IMEXPO Sp. z o.o.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.