INTERLINE d.o.o.
INTERLINE d.o.o.
I besueshëm

INTERLINE d.o.o.

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.interline.si
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka
Grenc 37, 4220 Škofja Loka, Slovenia
Ofertat e fundit
Fiat Ducato 35L L2H2 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - furgon
 6
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 7d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 435 L4H2 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - furgon
 2
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 5d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L3H2 Kasten 2.2 HDi 140 Confort Pack  - furgon
 2
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 8d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Fiat Ducato 35L L2H1 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - furgon
 6
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 8d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 435 L4H3 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - furgon
 2
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 8d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L4H2 Kasten 2.2 HDi 140 Confort Pack  - furgon
 2
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 8d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Peugeot Boxer 335 L3H2 Kasten 2.2 HDi 165 Confort Pack  - furgon
 2
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 8d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Fiat Ducato 35L L4H2 Kasten 2.3 MJet 140 Euro 6D-Temp  - furgon
 7
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2019
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2m 16d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Ford Transit Custom Trend Kasten 340 L2H1 2.0TDCi 170  - furgon
 1
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
3 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
170 hp
Pesha bruto: 3 400 kg

Online: 2m 16d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Mercedes-Benz Sprinter Kastenwagen 314 CDI  - furgon
 12
Pyet për çmimin

Furgon

E re
2020
3 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
143 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2m 16d

INTERLINE d.o.o.

Sllovenia, SI-4220 Škofja Loka

Trego të gjitha ofertat (40)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te INTERLINE d.o.o.
Mesazhi u dërgua.