JB Trading bv

JB Trading bv

Faqja e internetit
www.jbtrading.com
Vendndodhja
Holandë, Ede
Marconistraat 20, NL-6716 AK Ede, the Netherlands
Ofertat e fundit
Volvo FH13 500 6x2, Airco, euro 5 - gjysmë-kamion
 6
21 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2010
933 000 km
6x2
500 hp

Online: 12orë 49min

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 568889

Mercedes-Benz SL-Klasse 450 Cabriolet V 8, Airco, Hardtop - veturë
 6
15 900 EUR

Veturë

1973
175 418 km

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 007929

Mercedes-Benz Axor 1840 EURO 5, Manual, Retarder, Airco, ADR, PTO - gjysmë-kamion
 7
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2010
682 000 km
4x2
400 hp

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 971864

FILLIAT Silo Steel suspension, 5 Compartments, Silo / Bulk - gjysmërimorkio me bot
 7
3 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1978
Ngarkesa e dobishme: 26 470 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 3127N3

Schmitz Cargobull Tautliner Disc brakes, Roof height is adjustable - gjysmërimorkio me perde anësore
 7
3 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2005
Ngarkesa e dobishme: 31 260 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 531160

Krone Tautliner Roof height is adjustable, Disc brakes - gjysmërimorkio me perde anësore
 7
3 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
Ngarkesa e dobishme: 32 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 432447

DAF Standairco, Compact 1.4 24V, DAF TRP, MC1206298 - pajisje e ajrit të kondicionuar
 7
575 EUR
Çmimi neto

Pajisje e ajrit të kondicionuar

2012

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID Standairco

DAF NEW, 1.10 x 0.65 x 0.60 = 430 Liter - serbatori i karburantit
 6
950 EUR
Çmimi neto

Serbatori i karburantit

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID Brandstoftank 172

DAF NEW, 1.10 x 0.65 x 0.60 = 430 Liter - serbatori i karburantit
 5
950 EUR
Çmimi neto

Serbatori i karburantit

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID Brandstoftank 170

DAF NEW, 1.10 x 0.65 x 0.60 = 430 Liter - serbatori i karburantit
 6
950 EUR
Çmimi neto

Serbatori i karburantit

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID Brandstoftank 171

Trego të gjitha ofertat (984)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te JB Trading bv
Mesazhi u dërgua.