Im-Export N.Karantzounis

Im-Export N.Karantzounis

 Dorëzim
 Riparimi dhe shërbimi
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
10:00-14:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Ulm
Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany
Personat e kontaktit
Nikolaos Karantzounis
Deutsch, Ελληνικά
Ofertat e fundit
Liebherr Schwenkantrieb SAT250/287 ** ID-Nr. 90201678 - ID-Nr. 90202661 - ID-Nr. 90209645.** Geeignet für Mobilbagger Typ: LH18 M, LH22 C, LH22 M, LH24 M, LH26 C, LH26 EC, LH26 M. # 1639 # - motor rrotullues
 19
Pyet për çmimin

Motor rrotullues për ekskavator me goma

2015
I pershtatshem per modele: LH18 M, LH22 C, LH22 M, LH24 M, LH26 EC, LH26 EM, LH26 M.
Zëvendëson OEM: 90201678 - 90202661 - 90209645

Online: 1m 13d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Baggerdisplay Typ: DISP-01A - ID-Nr.6001534 - ID-Nr.6001597 - ID-Nr.6001604 - ID-Nr.6001724 - ID-Nr.975777001. Geeignet für Mobilbagger Typ: A900 LI, A900 ZW, A902 LI, A912 LI, A922 LI, A932 LI, A954 LI. - tahografi
 7
Pyet për çmimin

Tahografi për ekskavator

2002
I pershtatshem per modele: A900 LI, A900 ZW. A902 LI. A912 LI. A922 LI. A932 LI. A954 LI.
Zëvendëson OEM: ID-Nr.6001534 - ID-Nr.6001597 - ID-Nr.6001604 - ID-Nr.6001724 - ID-Nr.975777001.

Online: 1m 13d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Fahrantrieb FAT350P059 ** ID-Nr: 933762801 **Geeignet für Mobilbagger & Raupenbagger Typ : LH22 C, R313 LI, R317, R900 C-LI. - transmisioni përfundimtar
 18
Pyet për çmimin

Transmisioni përfundimtar për ekskavator

2017
I pershtatshem per modele: LH22 C. R313 LI. R317 LI. R900 C-LI.
Zëvendëson OEM: 933 762 801

Online: 1m 15d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Schwenkantrieb SAT250/278. *ID-Nr.90214865 - 90017774 - 90209641* Für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A913 COMP,A914,A914 COMP,A916,A916 COMP,A918,A918 COMP,A920,A922 RAIL,A924 RAIL,LH22 C,LH22 M,LH24 M,LH26 EC,LH26 M,R914 RAIL,R914 COMP,R914,R918,R920. #11079# - motor rrotullues
 8
Pyet për çmimin

Motor rrotullues për ekskavator

2017
I pershtatshem per modele: A913 COMP,A914,A914 COMP,A916,A916 COMP,A918,A918 COMP,A920,A922 RAIL,A924 RAIL,LH22 C,LH22 M,LH24 M,LH26 EC,LH26 M,R914 RAIL,R914 COMP,R914,R918,R920.
Zëvendëson OEM: 90214865 - 90017774 - 90209641

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Schwenkantrieb SAT275/292. * ID-Nr.90207735- 90212703 * Geeignet für Raupenbagger Typ:R922 LC,R922 NLC,R922 SLC,R922 XLC. #1221# - motor rrotullues
 16
Pyet për çmimin

Motor rrotullues për ekskavator me zinxhirë

2017
I pershtatshem per modele: R922 LC, R922 NLC, R922 SLC, R922 XLC.
Zëvendëson OEM: 90207735 - 90212703

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Antriebswelle * ID-Nr. 90006049 * ID-Nr. 90202639 * Schwenkantrieb Typ:SAT325/274-SAT325/294* Für Raupenbagger Typ:R936,R940,R946,R950. #38512# - motor rrotullues
 15
1 500 EUR
Çmimi neto

Motor rrotullues për ekskavator me zinxhirë

E re
2014
I pershtatshem per modele: R936 K-LC, R936 K-NLC, R936 K-SLC. R940 LC-V, R940 VHHD. R946 LC, R946 LC-V, R946NLC, R946 S-HD, R946 VH-HD, R946. R950 LC-V, R950 S-HD. RZG390 SME.
Zëvendëson OEM: 90202639 - 90006049

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Sonnenrad ID-Nr.:9442842 * 944284203. Geeignet Fahrantrieb Typ:FAT350P022 - FAT350P059 - FAT350P062 - FAT350P068 - FAT350P079. Für Mobilbagger&Raupenbagger Typ:LH22 C,LOS-103,R313,R317,R900 C,LOS914,LOS924,R321,R902,R904,R912,R914,R924. - transmisioni përfundimtar
 4
140 EUR
Çmimi neto

Transmisioni përfundimtar për ekskavator

E re
2010
I pershtatshem per modele: LH22 C,LOS-103,R313,R317,R900 C,LOS914,LOS924,R321,R902,R904,R912,R914,R924, R924 COMP, R924 COMPA, R924 COMPT.
Zëvendëson OEM: 9442842 - 944284203.

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Liebherr Bremse ID-Nr. 968422401. Geeignet Schwenkantrieb Typ:SAT275/255. Geeignet für Mobilbagger & Raupenbagger Typ:A934,P934C,R934,R944C T. - motor rrotullues
 6
Pyet për çmimin

Motor rrotullues për ekskavator

2010
I pershtatshem per modele: A934, P934C, R934, R944C T.
Zëvendëson OEM: 968 422 401

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Bremse ID-Nr. 90005701. Geeignet Schwenkantrieb Typ: SAT 350/272 * Für Miningbagger Typ: R9100, R9100B. - motor rrotullues
 8
Pyet për çmimin

Motor rrotullues për miniekskavator

2013
Zëvendëson OEM: 90 005 701

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Ulm

Liebherr Fahrantrieb Typ: FAT 450E510. ID-Nr.: 933332201, Geeignet für Laderaupen Typ: LR634-992* LU755D - transmisioni përfundimtar
 5
Pyet për çmimin

Transmisioni përfundimtar për fadromë me zinxhir

2007
I pershtatshem per modele: LR634-992. LU755D.
Zëvendëson OEM: 933 332 201

Online: 2m 2d

Im-Export N.Karantzounis

Gjermani, Virchowstraße 25/6 89075 Ulm Germany

Trego të gjitha ofertat (100)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Im-Export N.Karantzounis
Mesazhi u dërgua.