KETRAL Bartłomiej Łopata

KETRAL Bartłomiej Łopata

Telefonat
Faqja e internetit
www.ketral.pl
Orari i punës
08:00-16:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Poloni, Koziegłowy
Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland
Ofertat e fundit
VOLVO EC240 - kutia e marsheve
 1
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: EC240

Online: 3m 23d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

LIEBHERR 916 - zinxhirët
 1
Pyet për çmimin

Zinxhirët për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 916, 926

Online: 4m 21d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

CATERPILLAR 307 - ruli i zinxhirit
 1
Pyet për çmimin

Ruli i zinxhirit për miniekskavator

E re
2019
Për modele: 307, 308

Online: 4m 21d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

CATERPILLAR 307 - zinxhirët
 1
Pyet për çmimin

Zinxhirët për miniekskavator

E re
2019
Për modele: 307, 308

Online: 4m 21d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

TEREX TC20 - kutia e marsheve
 1
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për miniekskavator

E re
2019
Për modele: TC20

Online: 4m 21d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

ATLAS 1504 - zinxhirët
 1
Pyet për çmimin

Zinxhirët për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 1 504

Online: 4m 28d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

ATLAS 1504 - zinxhirët
 1
Pyet për çmimin

Zinxhirët për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 1 504

Online: 4m 28d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

ATLAS 1604 - zinxhirët
 1
Pyet për çmimin

Zinxhirët për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 1 504

Online: 4m 28d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

ATLAS 1504 - ruli i zinxhirit
 1
Pyet për çmimin

Ruli i zinxhirit për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 1 504

Online: 4m 28d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

ATLAS 1504 - ruli i zinxhirit
 1
Pyet për çmimin

Ruli i zinxhirit për ekskavator me zinxhirë

E re
2019
Për modele: 1 504

Online: 4m 28d

KETRAL Bartłomiej Łopata

Poloni, Rzeniszów, ul. Zielona 2 42-350 Koziegłowy, Poland

Trego të gjitha ofertat (100)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te KETRAL Bartłomiej Łopata
Mesazhi u dërgua.