Kiesel Worldwide Machinery GmbH

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

Faqja e internetit
www.kiesel.net
Vendndodhja
Gjermani, Baienfurt
Baindter Str. 21, D-88255 Baienfurt, Germany
Personat e kontaktit
Sebastian Solleder
Deutsch, English
Ofertat e fundit
 Komatsu PC228 USLC-8 - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2013
6 640 orët

Online: 2d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Hitachi ZX490 LCH-6 - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2019
1 165 orët

Online: 2d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Hitachi ZX470 LCH-5 - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
5 405 orët

Online: 6d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Mecalac 8MCR - miniekskavator
 8
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2011
5 710 orët

Online: 6d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 O&K MH City - ekskavator me goma
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me goma

2003
10 460 orët

Online: 6d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Hitachi ZX225 USRLC-3 - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2009
13 285 orët

Online: 6d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Hitachi ZX210 LC-5 - ekskavator me zinxhirë
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2016
4 280 orët

Online: 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Hitachi ZX170W-3 - ekskavator me goma
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator me goma

2013
6 435 orët

Online: 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Fuchs MHL340 E - ekskavator për mbetje
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator për mbetje

2014
9 285 orët

Online: 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

 Fuchs MHL320 D - ekskavator për mbetje
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator për mbetje

2011
9 295 orët

Online: 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

10

Gjermani, 88255 Baienfurt Germany

Trego të gjitha ofertat (136)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Mesazhi u dërgua.