Kleyn Trucks nga Holandë, 960 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kleyn Trucks

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Holandë, Vuren
Industrieweg 2, 4214 KZ Vuren, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:00-19:00E Hënë - E Premte
09:00-13:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:48
Personat e kontaktit
Kleyn Trucks
Български, Deutsch, English, Español, Français, Magyar, Italiano, Nederlands, Polski, Português, Română, Русский, العربية

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

18 Më shumë se 18 vjet me Truck1
4.5
613 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Krone SD thermoking slxi300 - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 1
Krone SD thermoking slxi300 - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 2
Krone SD thermoking slxi300 - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 3
Krone SD thermoking slxi300 - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 4
Krone SD thermoking slxi300 - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 5
20203-aksNgarkesa e dobishme: 30233 kgPesha bruto: 39000 kg
Holandë
Burg BPO 14-27-SRNXX - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Burg BPO 14-27-SRNXX - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Burg BPO 14-27-SRNXX - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Burg BPO 14-27-SRNXX - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Burg BPO 14-27-SRNXX - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
20063-aksNgarkesa e dobishme: 35810 kgPesha bruto: 41000 kg
Holandë
Van Hool 3B2014 - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Van Hool 3B2014 - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
20073-aksNgarkesa e dobishme: 32100 kgPesha bruto: 39000 kg
Holandë
Mercedes-Benz Sprinter 316 bakwagen laadklep! - Kamioncine me kontinier: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 316 bakwagen laadklep! - Kamioncine me kontinier: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 316 bakwagen laadklep! - Kamioncine me kontinier: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 316 bakwagen laadklep! - Kamioncine me kontinier: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 316 bakwagen laadklep! - Kamioncine me kontinier: foto 5
2021346978 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3163 hpNgarkesa e dobishme: 905 kgPesha bruto: 3500 kg
Holandë
Ofertat e fundit
Bulthuis TI 28 A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Bulthuis TI 28 A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Bulthuis TI 28 A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Bulthuis TI 28 A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Bulthuis TI 28 A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Bulthuis TI 28 A

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
19913-aksNgarkesa e dobishme: 35540 kgPesha bruto: 45000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 310138

7 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 797 345 ALL
 • ≈ 8 606 USD
19913-aksNgarkesa e dobishme: 35540 kgPesha bruto: 45000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 1
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 2
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 3
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 4
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

DAF CF 75.250

Kamion me tendë
20081171414 km4x2Euro 5256 hpNgarkesa e dobishme: 9220 kgPesha bruto: 18600 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 310128

8 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 897 640 ALL
 • ≈ 9 688 USD
20081171414 km4x2Euro 5256 hpNgarkesa e dobishme: 9220 kgPesha bruto: 18600 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 1
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 2
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 3
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 4
DAF CF 75.250 - Kamion me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

DAF CF 75.250

Kamion me tendë
20081244631 km4x2Euro 5256 hpNgarkesa e dobishme: 9670 kgPesha bruto: 18600 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 310129

8 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 897 640 ALL
 • ≈ 9 688 USD
20081244631 km4x2Euro 5256 hpNgarkesa e dobishme: 9670 kgPesha bruto: 18600 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
Volvo FH 460 - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
Volvo FH 460 - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
Volvo FH 460 - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
Volvo FH 460 - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Volvo FH 460

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2019494924 km6x2Euro 6469 hpNgarkesa e dobishme: 16025 kgPesha bruto: 26000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 310048

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 606 490 ALL
 • ≈ 60 513 USD
2019494924 km6x2Euro 6469 hpNgarkesa e dobishme: 16025 kgPesha bruto: 26000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
Volvo FH 500 xl - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 500 xl - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 500 xl - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 500 xl - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 500 xl - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Volvo FH 500 xl

Gjysmë-kamion
2020599827 km4x2Euro 6510 hpNgarkesa e dobishme: 10072 kgPesha bruto: 18000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 310047

65 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 609 440 ALL
 • ≈ 71 339 USD
2020599827 km4x2Euro 6510 hpNgarkesa e dobishme: 10072 kgPesha bruto: 18000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
Scania P360 6x2*4 mnb lift airco - Kamion vagonetë: foto 1
Scania P360 6x2*4 mnb lift airco - Kamion vagonetë: foto 2
Scania P360 6x2*4 mnb lift airco - Kamion vagonetë: foto 3
Scania P360 6x2*4 mnb lift airco - Kamion vagonetë: foto 4
Scania P360 6x2*4 mnb lift airco - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Scania P360 6x2*4 mnb lift airco

Kamion vagonetë
2015469600 km6x2Euro 6360 hpNgarkesa e dobishme: 15600 kgPesha bruto: 28000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 10min Numri i referencës 309919

34 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 505 310 ALL
 • ≈ 37 834 USD
2015469600 km6x2Euro 6360 hpNgarkesa e dobishme: 15600 kgPesha bruto: 28000 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(960)
t1 test dealer - Kleyn Trucks
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.