Kleyn Trucks nga Holandë, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
Kleyn Trucks

Kleyn Trucks

 Leasing
 Dorëzim
 Riparimi dhe shërbimi
Vlerësim
4.5 511 komente
Orari i punës
08:00-19:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Vuren
Industrieweg 2, 4214 KZ Vuren, The Netherlands
Personat e kontaktit
Bogdan Dumitru
English, Română
Jan Groeneveld
Deutsch, English, Magyar, Nederlands
Serghei Yakimovich
English, Nederlands, Русский, Українська
Bogdan Susnea
English, Nederlands, Română
Arnt van der Steen
Deutsch, English, Español, Nederlands
علي الشمري / Juan Ali
العربية, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Scania R650 6x2*4 retarder wb395 - kamion kabinë-shasi
 19
79 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion kabinë-shasi

2018
608 583 km
6x2
650 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 665 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 22orë 52min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298835

Volvo FM 9.260 - kamion frigorifer
 15
13 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

2006
494 833 km
4x2
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 394 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 22orë 52min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298802

Krone SD KLEIDERKOFFER - gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur

2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 800 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 22orë 52min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298708

DAF CF 65.220 - kamion vagonetë
 15
11 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vagonetë

2011
896 951 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 295 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 22orë 52min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298647

Iveco Daily 35 C 13 - furgon
 13
10 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2014
321 598 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
126 hp
Ngarkesa e dobishme: 899 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 22orë 54min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298602

Mercedes-Benz ACTROS 1843 - gjysmë-kamion
 12
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
466 753 km
4x2
428 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 000 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 22orë 54min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298473

Mercedes-Benz ACTROS 1848 LS streamspace 2.30 - gjysmë-kamion
 16
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
582 558 km
4x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 300 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 22orë 56min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298463

MAN 18.360 TGS - gjysmë-kamion
 14
21 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
983 057 km
4x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 823 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 22orë 56min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298393

Mercedes-Benz Vito 109 cdi - furgon
 13
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2016
347 039 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
88 hp
Ngarkesa e dobishme: 992 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 22orë 58min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 297984

DAF LF 220 11.9t lift 60m3 - kamion me tendë
 9
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2015
597 399 km
4x2
219 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 535 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 23orë 30min

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 287244

Trego të gjitha ofertat (849)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Kleyn Trucks
Mesazhi u dërgua.
t1 old