Lippstädter Anhänger GmbH nga Gjermani, 81 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Lippstädter Anhänger GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Lippstadt
Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:30-17:00E Hënë - E Premte
10:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:09
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
4.8
39 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Sicom Stahl-Wechselkoffer 7.45m BDF gesickt mit Rolltor Halbjumbo - Makineritë e tjera: foto 1
Sicom Stahl-Wechselkoffer 7.45m BDF gesickt mit Rolltor Halbjumbo - Makineritë e tjera: foto 2
Sicom Stahl-Wechselkoffer 7.45m BDF gesickt mit Rolltor Halbjumbo - Makineritë e tjera: foto 3
Sicom Stahl-Wechselkoffer 7.45m BDF gesickt mit Rolltor Halbjumbo - Makineritë e tjera: foto 4
Sicom Stahl-Wechselkoffer 7.45m BDF gesickt mit Rolltor Halbjumbo - Makineritë e tjera: foto 5
Kontakto shitësin
Krone Stahl-Glattwandwechselkoffer 7.45 mit Alu-Rolltor - Makineritë e tjera: foto 1
Krone Stahl-Glattwandwechselkoffer 7.45 mit Alu-Rolltor - Makineritë e tjera: foto 2
Krone Stahl-Glattwandwechselkoffer 7.45 mit Alu-Rolltor - Makineritë e tjera: foto 3
Ask for info
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Alu Rolltor 7.45m BDF - Makineritë e tjera: foto 1
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Alu Rolltor 7.45m BDF - Makineritë e tjera: foto 2
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Alu Rolltor 7.45m BDF - Makineritë e tjera: foto 3
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Alu Rolltor 7.45m BDF - Makineritë e tjera: foto 4
Krone Stahl-Wechselkoffer mit Alu Rolltor 7.45m BDF - Makineritë e tjera: foto 5
2002
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Krone Stahl-Glattwand-Wechselkoffer 7.45m BDF mit Portaltüren als Lager - Makineritë e tjera: foto 1
Krone Stahl-Glattwand-Wechselkoffer 7.45m BDF mit Portaltüren als Lager - Makineritë e tjera: foto 2
Krone Stahl-Glattwand-Wechselkoffer 7.45m BDF mit Portaltüren als Lager - Makineritë e tjera: foto 3
Krone Stahl-Glattwand-Wechselkoffer 7.45m BDF mit Portaltüren als Lager - Makineritë e tjera: foto 4
Krone Stahl-Glattwand-Wechselkoffer 7.45m BDF mit Portaltüren als Lager - Makineritë e tjera: foto 5
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Krone Wechselpritsche 7.45m BDF mit Plane und Spriegel, Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)
Pyet për çmimin
2006
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Wüllhorst Plywood-Wechselkoffer mit Schiebewand 7.45m BDF - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
Pyet për çmimin
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010

Gjermani, Lippstadt
Botuar: 30dNumri i referencës 18408
Pyet për çmimin
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone 7.45 Stahl-Glattwand-Wechselkoffer mit Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Pyet për çmimin
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Kögel BDF-System 7.450 mm lang - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel BDF-System 7.450 mm lang

2010Pesha bruto: 16000 kgPesha neto: 2541 kg
Gjermani, Lippstadt
Botuar: 1m 4dNumri i referencës 18931
Pyet për çmimin
2010Pesha bruto: 16000 kgPesha neto: 2541 kg
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Karroceri e hapur: foto 1
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Karroceri e hapur: foto 2
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Karroceri e hapur: foto 3
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Karroceri e hapur: foto 4
Krone 7.45m BDF Wechselpritsche - - Karroceri e hapur: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Karroceri e hapur Krone 7.45m BDF Wechselpritsche -

Pesha bruto: 16000 kgPesha neto: 1800 kg
Gjermani, Lippstadt
Botuar: 1m 7dNumri i referencës 20185
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16000 kgPesha neto: 1800 kg
Gjermani, Lippstadt
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(81)
t1 test dealer - Lippstädter Anhänger GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.