LKW Lasic GmbH
LKW Lasic GmbH
I besueshëm
15
Më shumë se 15 vjet me Truck1
Galeri

LKW Lasic GmbH

Faqja e internetit
www.lkwlasic.com
Vendndodhja
Gjermani, München
Ludwigsfelderstr.160a, 80997 München, Germany
Ofertat e fundit
Tecnokar - gjysmë rimorkio me bot
 15
49 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e qumështit

E re
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 000 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 2d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 299

MAN 18530XXL TGA mit AHK - gjysmë-kamion
 11
8 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2003
808 000 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 20d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 21

Mercedes-Benz 815K - kamion vetëshkarkues
 10
11 092 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2001
292 000 km
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 20

Mercedes-Benz 818L 7M MOEBELKOFFER - kamion vagonetë
 11
12 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2012
368 000 km
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 16

MAN TGL8180 MOEBELKOFFER - kamion vagonetë
 11
12 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2011
368 000 km
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 3

Mercedes-Benz 1850LL TANK ISOLIERT - autobot
 13
21 900 EUR
Çmimi neto

Autobot për transportimin e ushqimit

2003
1 072 000 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 404

Mercedes-Benz 818L 7M MOEBELKOFFER - kamion vagonetë
 11
11 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2011
198 000 km
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 8

MAN 18413L TANK ISOLIERT - autobot
 12
18 900 EUR
Çmimi neto

Autobot për transportimin e ushqimit

2002
1 001 600 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 30d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 405

Schrader OHNE BEZ. / 3 KAMMERN /ADR - gjysmë rimorkio me bot
 11
24 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e qumështit

2001
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 1m 7d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 212

Mercedes-Benz 316 CDI / KIPPER - kamioncine vetëshkarkuese
 14
19 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine vetëshkarkuese

2015
104 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2m 12d

LKW Lasic GmbH

15

Gjermani, München

ID 4

Trego të gjitha ofertat (26)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te LKW Lasic GmbH
Mesazhi u dërgua.