THE LONDON BUS EXPORT COMPANY
THE LONDON BUS EXPORT COMPANY
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Telefonat
Faqja e internetit
www.Londonbuspromotions.com
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Lydney
Viewing strictly by appointment only: Old Station Yard, Harbour Road, Lydney, Gloucestershire, GL15 5ET, UK (Postal address: PO Box 12, Chepstow, NP16 5UZ, UK)
Ofertat e fundit
MCW METROBUS British Double Decker Bus Marketing Exhibition Training - autobus me kabinë të dyfishtë
 10
32 010 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1980

Online: 1m 28d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

BRITISH BUS mobile RESTAURANT CAFE CATERING London traditional & modern Lond - autobus me kabinë të dyfishtë
 1
Pyet për çmimin

Autobus me kabinë të dyfishtë

Online: 8m 4d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Leyland PD3 British Double Decker Bus Open Top Deck Pub Bar Hospitality - autobus me kabinë të dyfishtë
 7
Pyet për çmimin

Autobus me kabinë të dyfishtë

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Leyland PD3 British Double Decker Bus Promotional Exhibition - autobus me kabinë të dyfishtë
 11
110 300 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Leyland Atlantean British Double Decker mobile bar - autobus me kabinë të dyfishtë
 13
34 900 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1973

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Bristol LODEKKA FLF Low Height British Double Decker Bus - autobus me kabinë të dyfishtë
 3
Pyet për çmimin

Autobus me kabinë të dyfishtë

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

BRITISH BUS mobile EDUCATIONAL traditional & modern London buses available! - autobus me kabinë të dyfishtë
 1
Pyet për çmimin

Autobus me kabinë të dyfishtë

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Detroit Diesel American Silver Eagle MK 05 Coach - autobus me kabinë të dyfishtë
 9
29 690 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1979
Numri i ndenjëseve: Special adaptation

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Daimler FLEETLINE British Double Decker Marketing Exhibition Training et - autobus me kabinë të dyfishtë
 6
58 150 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1975

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

MCW METROBUS British Double Decker Bus Marketing Exhibition Training - autobus me kabinë të dyfishtë
 13
41 620 EUR

Autobus me kabinë të dyfishtë

1982

Online: 10m 6d

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Mbretëria e Bashkuar, Lydney

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te THE LONDON BUS EXPORT COMPANY
Mesazhi u dërgua.