LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED nga Kinë, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

 Qira
 Ankand
 Dorëzim
 Riparimi dhe shërbimi
Orari i punës
09:00-05:00 E Hënë - E Premte
09:00-05:00 E Shtunë
09:00-05:00 E Dielë
Vendndodhja
Kinë, Shanghai
Shanghai, P.R.China
Ofertat e fundit
 Komatsu PC210LC-8 - ekskavator me zinxhirë
 11
23 807 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2016
2 313 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Caterpillar 120K - makinë niveluese
 13
24 265 EUR

Makinë niveluese

2016
2 313 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Toyota FD30 - pirun më naftë
 10
8 149 EUR

Pirun më naftë

2016
3 540 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Hyundai 215C-9 - ekskavator me zinxhirë
 15
26 554 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2015
2 313 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 LiuGong 836 - fadrom me goma
 4
16 482 EUR

Fadrom me goma

2020
300 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Sany SY215C-9 - ekskavator me zinxhirë
 20
26 554 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2020
1 200 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Hyundai 215LC-9 - ekskavator me zinxhirë
 14
34 795 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2015
2 900 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Caterpillar 306 - miniekskavator
 17
11 903 EUR

Miniekskavator

2016
2 313 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Komatsu PC300 - ekskavator me zinxhirë
 15
33 879 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2016
2 800 orët

Botuar: 25d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

 Howo 375 - autobetoniere
 8
20 144 EUR

Autobetoniere

2019
2 313 orët

Botuar: 26d

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Kinë, shang hai city of china

Trego të gjitha ofertat (200)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
Mesazhi u dërgua.
t1 old