LVD Bernard KRONE GmbH nga Gjermani, 580 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

LVD Bernard KRONE GmbH

Aktivitetet
Dorëzim, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Spelle
Max-Eyth-Straße 14, 8480 Spelle, Germany
Shih hartën
Orari i punës
07:30-16:30E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:12:31
Personat e kontaktit
Hermann Bangert
Deutsch, English, Nederlands, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
4.6
193 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
CLAAS 9055 - Ekskavator teleskopik: foto 1
CLAAS 9055 - Ekskavator teleskopik: foto 2
CLAAS 9055 - Ekskavator teleskopik: foto 3
CLAAS 9055 - Ekskavator teleskopik: foto 4
CLAAS 9055 - Ekskavator teleskopik: foto 5

49 500EUR

20147211 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Bohnenkamp 10x32 - Gomë për Makineri bujqësore: foto 1
Bohnenkamp 10x32 - Gomë për Makineri bujqësore: foto 2
2022
Gjermani
Kontakto shitësin
Kock & Sohn 20x28 - Makineritë e tjera: foto 1
Kock & Sohn 20x28 - Makineritë e tjera: foto 2
2023
Gjermani
Kontakto shitësin
John Deere 6155R - Traktor: foto 1
John Deere 6155R - Traktor: foto 2
John Deere 6155R - Traktor: foto 3
John Deere 6155R - Traktor: foto 4
John Deere 6155R - Traktor: foto 5

109 900EUR

20204407 orët114 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Fendt 724 Vario S4 - Traktor: foto 1
Fendt 724 Vario S4 - Traktor: foto 2
Fendt 724 Vario S4 - Traktor: foto 3
Fendt 724 Vario S4 - Traktor: foto 4
Fendt 724 Vario S4 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Fendt 724 Vario S4

Traktor
20187590 orët177 hp
Gjermani, 48480 Spelle
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12521-168190

97 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 879 480 ALL
 • ≈ 104 435 USD
20187590 orët177 hp
Gjermani, 48480 Spelle
Kontakto shitësin
John Deere 2653B - Korrëse bari i kopshtit: foto 1
John Deere 2653B - Korrëse bari i kopshtit: foto 2
John Deere 2653B - Korrëse bari i kopshtit: foto 3
John Deere 2653B - Korrëse bari i kopshtit: foto 4
John Deere 2653B - Korrëse bari i kopshtit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

John Deere 2653B

Korrëse bari i kopshtit
2008525 orët
Gjermani, 48480 Spelle
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12521-184769

8 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 861 288 ALL
 • ≈ 9 104 USD
2008525 orët
Gjermani, 48480 Spelle
Kontakto shitësin
Kock & Sohn 20Bx30 - Makineritë e tjera: foto 1
Kock & Sohn 20Bx30 - Makineritë e tjera: foto 2

Kock & Sohn 20Bx30

Makineritë e tjera
2022
Gjermani, 48480 Spelle
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12521-184519

750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 75 996 ALL
 • ≈ 803 USD
2022
Gjermani, 48480 Spelle
Kontakto shitësin
Lemken Kristall 9/300 - Kultivator: foto 1
Lemken Kristall 9/300 - Kultivator: foto 2
Lemken Kristall 9/300 - Kultivator: foto 3
Lemken Kristall 9/300 - Kultivator: foto 4
Lemken Kristall 9/300 - Kultivator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Lemken Kristall 9/300

Kultivator
2022
Gjermani, 49638 Nortrup
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12526-164772

7 650EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 775 159 ALL
 • ≈ 8 194 USD
2022
Gjermani, 49638 Nortrup
Kontakto shitësin
John Deere 8370R - Traktor: foto 1
John Deere 8370R - Traktor: foto 2
John Deere 8370R - Traktor: foto 3
John Deere 8370R - Traktor: foto 4
John Deere 8370R - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

John Deere 8370R

Traktor
20147135 orët272 hp
Gjermani, 18573 Altefähr
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12534-99168

124 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 655 867 ALL
 • ≈ 133 784 USD
20147135 orët272 hp
Gjermani, 18573 Altefähr
Kontakto shitësin
Kock & Sohn 13x50 - Makineritë e tjera: foto 1
Kock & Sohn 13x50 - Makineritë e tjera: foto 2

Kock & Sohn 13x50

Makineritë e tjera
2023
Gjermani, 48480 Spelle
Botuar: 1orë 4minNumri i referencës 12521-184518

1 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 101 328 ALL
 • ≈ 1 071 USD
2023
Gjermani, 48480 Spelle
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(580)
t1 test dealer - LVD Bernard KRONE GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.