Machinery Resale bvba
Machinery Resale bvba
Më shumë se 1 vit me Truck1
Galeri

Machinery Resale bvba

Telefonat
Faqja e internetit
www.machineryresale.com
Vendndodhja
Belgjikë, WAREGEM
NOKERSEWEG 200 8790 WAREGEM, Belgium
Ofertat e fundit
Ingersoll Rand 9 / 270 - N - GPS - kompresor ajri
 13
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2007
1 129 orët

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19070211

Doosan 12 / 254 - N - kompresor ajri
 20
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2015
299 orët
Pesha neto: 5 400 kg

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P18080903

Doosan 12 / 154 - N - kompresor ajri
 1
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2015
968 orët

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19070901

Atlas-Copco XRVS 466 MD - N - kompresor ajri
 13
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2003
7 197 orët
Pesha neto: 6 800 kg

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19021503

Atlas-Copco XRHS 396 - N - kompresor ajri
 11
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2005
5 666 orët

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19021504

Atlas-Copco XAHS 108 EU WHEELS W.B. - N - PE - kompresor ajri
 2
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2018
Pesha neto: 1 140 kg

Online: 3d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID NP18082223

Volvo L 180 G - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2012
12 723 orët
Pesha neto: 29 700 kg

Online: 8d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID L19102210

Hitachi ZW 220 - 5 - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2014
7 705 orët
Pesha neto: 17 850 kg

Online: 12d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID L19112901

Ingersoll Rand 7 / 41 - N - kompresor ajri
 6
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

2008
1 920 orët

Online: 12d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19032004

Ingersoll Rand 21 / 215 - kompresor ajri
 12
Pyet për çmimin

Kompresor ajri

507 orët

Online: 12d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID P19070212

Trego të gjitha ofertat (177)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Machinery Resale bvba
Mesazhi u dërgua.