MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
M
MAN shitës i autorizuar
Galeri

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

Faqja e internetit
www.man-topused.at
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Austri, Leopoldsdorf
MAN-Strasse 32333 Leopoldsdorf, Österreich / Austria
Personat e kontaktit
Alexander Wutz
English
Ofertat e fundit
MAN TGX 18.500 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 15
64 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
114 562 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 17orë 12min

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001301672

 KÜHLKOFFER + LADEBORDWAND - furgon frigorifer
 4
6 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

1999
Dizel
13 hp

Online: 17orë 12min

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0000952358

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 12
35 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
545 551 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001220617

MAN TGX 18.460 4X2 BLS Schubbodenhydraulik - gjysmë-kamion
 15
40 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
378 191 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001046646

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 12
35 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
483 406 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001221742

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 12
36 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
510 529 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001217845

MAN TGX 18.480 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 15
27 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
578 285 km
4x2
479 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001071385

MAN TGX 26.460 6X2-2 LL - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 11
43 800 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2017
454 348 km
459 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001247816

MAN TGX 18.460 4X2 BLS - gjysmë-kamion
 12
44 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
441 251 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001264925

MAN TGX 18.460 4X2 BLS Kipphydraulik - gjysmë-kamion
 15
36 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
391 557 km
4x2
459 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Austri, Leopoldsdorf

ID 0001193289

Trego të gjitha ofertat (49)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
Mesazhi u dërgua.