MAN TopUsed B.V. nga Holandë, 49 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

MAN TopUsed B.V.

Vendndodhja
Holandë, Apeldoorn
Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:30-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:08:30

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
M MAN shitës i autorizuar
4.3
53 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MAN TGE 3.140 4X2F SB - Furgon: foto 1
MAN TGE 3.140 4X2F SB - Furgon: foto 2
MAN TGE 3.140 4X2F SB - Furgon: foto 3
MAN TGE 3.140 4X2F SB - Furgon: foto 4
MAN TGE 3.140 4X2F SB - Furgon: foto 5
2021104726 kmdizel139 hpPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Apeldoorn
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5

32 900EUR

3-aks
Holandë, Apeldoorn
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
WELGRO BULK - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5

32 900EUR

3-aks
Holandë, Apeldoorn
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.510 4x2 BL SA - Gjysmë-kamion: foto 2
2021187887 km4x2Euro 6509 hpPesha bruto: 20500 kg
Holandë, Apeldoorn
Ofertat e fundit
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2017640492 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 7dNumri i referencës NL6431

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 995 731 ALL
 • ≈ 21 599 USD
2017640492 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
20185010070 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 7dNumri i referencës NL6653

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 995 731 ALL
 • ≈ 21 599 USD
20185010070 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

MAN TGX 24.420 6X2-2 LL-U / Intarder

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2017424497 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 7dNumri i referencës NL6646

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 995 731 ALL
 • ≈ 21 599 USD
2017424497 kmEuro 6419 hpPesha bruto: 24000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 1
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 2
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 3
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 4
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

MAN TGE 5.160 4X2 SB

Furgon
202311212 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 14dNumri i referencës NL6638

46 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 703 507 ALL
 • ≈ 50 904 USD
202311212 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Kamioncine me kontinier: foto 1
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Kamioncine me kontinier: foto 2
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Kamioncine me kontinier: foto 3
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Kamioncine me kontinier: foto 4
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

MAN TGE 5.160 4X2 SB

Kamioncine me kontinier
202311105 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 14dNumri i referencës NL6639

53 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 405 523 ALL
 • ≈ 58 502 USD
202311105 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 1
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 2
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 3
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 4
MAN TGE 5.160 4X2 SB - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

MAN TGE 5.160 4X2 SB

Furgon
202313427 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Botuar: 14dNumri i referencës NL6636

45 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 603 219 ALL
 • ≈ 49 819 USD
202313427 kmdizel163 hpPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Ecofactorij 4 7325 WC Apeldoorn, The Netherlands
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(49)
t1 test dealer - MAN TopUsed B.V.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.