MAX MACHINERY EQUIPMENT
MAX MACHINERY EQUIPMENT
I besueshëm
13
Më shumë se 13 vjet me Truck1

MAX MACHINERY EQUIPMENT

Telefonat
Faqja e internetit
www.maxmachinery.nl
Vendndodhja
Holandë, Havelte
Dolderweg 44
8331 LL Steenwijk
The Netherlands
Ofertat e fundit
ROLATEC RL800 WATERWELL TRUCK - sondë shpimi
 19
57 500 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

1999

Online: 20orë 11min

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CATERPILLAR M316C VAH - ekskavator me goma
 20
42 750 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2004
10 100 orët
Pesha neto: 17 850 kg

Online: 5d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CASE 788P - ekskavator me goma
 20
21 750 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2001
12 551 orët

Online: 5d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

JCB JS130W - ekskavator me goma
 19
24 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2004
Pesha neto: 13 000 kg

Online: 7d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

KOMATSU WA350-3E - fadromë me goma
 20
19 750 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

1997

Online: 11d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CIFA CSS-2 - pompë betoni
 20
49 500 EUR
Çmimi neto

Pompë betoni

2006
4 100 orët

Online: 19d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Havelte

TEC GALAXY - sondë shpimi
 20
47 500 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

2006
2 600 orët
Pesha neto: 8 250 kg

Online: 2m 13d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

KOMATSU PC750LC-7 - ekskavator me zinxhirë
 20
87 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2005
13 680 orët

Online: 2m 14d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CATERPILLAR 14G - makinë niveluese
 20
47 500 EUR
Çmimi neto

Makinë niveluese

1985
14 928 orët

Online: 2m 21d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

CASE WX150 P2AL - ekskavator me goma
 20
19 750 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2002
12 589 orët

Online: 2m 21d

MAX MACHINERY EQUIPMENT

13

Holandë, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands

Trego të gjitha ofertat (75)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MAX MACHINERY EQUIPMENT
Mesazhi u dërgua.