Mechan Next

Mechan Next

 Leasing
 Qira
 Ankand
 Dorëzim
Telefonat
Faqja e internetit
www.mechannext.nl
Orari i punës
08:30-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë
Rooseveltlaan 10 5466 AB, Veghel, Netherlands
Mechan Next
Holandë
Rooseveltlaan 10
Personat e kontaktit
Andre Timmerman
Deutsch, English, Nederlands
Pim Mulder
Deutsch, English, Nederlands
Mark van den Heuvel
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Fendt 943 Vario MT S4 - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2018
431 hp

Online: 13d

Mechan Next

Holandë, Rooseveltlaan 10 5466 AB, Veghel, Netherlands

New Holland T6.145 Dynamic Command - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

E re
2020
6 orët
145 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10182

Fendt 817 Vario - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2006
16 409 orët
165 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10187

Fendt 828 Vario S4 ProfiPlus - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2015
5 192 orët
287 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10189

Claas Jaguar 940 - korrëse foragjere
 20
Pyet për çmimin

Korrëse foragjere

2015
690 orët
510 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10040

New Holland T6.175 - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2016
895 orët
175 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10192

Fendt 939 Vario SCR - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2012
4 039 orët
390 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10106

Deutz-Fahr 630 TTV - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2011
6 273 orët
225 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10145

Fendt 250S - traktor me goma
 20
Pyet për çmimin

Traktor me goma

1993
12 865 orët
50 hp

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10157

LM Trac 387 Tool carrier - mjet bujqësor/special
 14
Pyet për çmimin

Mjet bujqësor/special

2017
1 267 orët

Online: 16d

Mechan Next

Holandë

ID 10176

Trego të gjitha ofertat (25)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Mechan Next
Mesazhi u dërgua.