Mein-Laster GmbH

Mein-Laster GmbH

 Leasing
 Dorëzim
Telefonat
Faqja e internetit
https://www.mein-laster.de/
Vendndodhja
Gjermani
27404 , Heeslingen-Boitzen, Dorfstraße 14, Niedersachsen, Germany
Ofertat e fundit
MAN TGL 8.210 Abrollkipper Palift + PK 7001 Funk FB - kamion vetëngarkues
 16
37 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues, kamion me vinç

2008
349 125 km
205 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Peugeot Expert 2.0 HDI Mixto 6 Sitzer Klima Avantage - furgon
 15
6 900 EUR
Çmimi neto

Furgon, kamioncine dopio kabinë

2012
149 862 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
128 hp
Pesha bruto: 2 880 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

MAN TGL 9.210 Palift + PK 7001 Funk FB -3 Sitzer - kamion vetëngarkues
 16
37 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues, kamion me vinç

2008
349 102 km
205 hp
Pesha bruto: 8 800 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Unimog U 500 Agrar Kran PK11001 12,6m Funk 5+6 Steuerk. - kamion me karroceri të hapur
 14
42 900 EUR
Çmimi neto

Kamion me karroceri të hapur, kamion me vinç

2001
479 256 km
4x4
231 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

MAN TGL 8.210 Palift + PK 7001 Funk FB -3 Sitzer - kamion vetëngarkues
 16
37 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues, kamion me vinç

2008
349 125 km
205 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Unimog U 400 Seilwinde Atlas 145.2 A4 15.5 m Funk FB - kamion vetëshkarkues
 15
71 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

2004
185 041 km
4x4
231 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Polyma Generator Stromaggregat 40 KVA 6 Zyl. - set gjeneratori
 4
4 999 EUR

Set gjeneratori

1978
866 orët

Online: 30d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Renault Midlum 220 3 S-Kipper PK 7001 - 8,9 m  1. Hand - kamion vetëshkarkues
 14
22 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

2004
298 658 km
4x2
215 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 3d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Scania R 420 8x4 Kaiser Aquastar V2A Recyling ADR - kamion me vakuum
 17
Pyet për çmimin

Kamion me vakuum

2008
255 152 km
479 hp

Online: 1m 3d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Mercedes-Benz 1223 3 S-Kipper PK 7501 - 9,6 m 650kg - Funk FB - kamion vetëshkarkues
 15
31 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

2003
214 605 km
4x2
231 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 14d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Trego të gjitha ofertat (24)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Mein-Laster GmbH
Mesazhi u dërgua.