Metadrill GmbH
Metadrill GmbH
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1

Metadrill GmbH

Faqja e internetit
www.metadrill.at
Vendndodhja
Austri, A-1010 Wien
Bartensteingasse 4/23, A-1010 Wien, Austria
Ofertat e fundit
Bauer BG 36 on BS 100  - ngulës pilotash
 1
Pyet për çmimin

Ngulës pilotash

Online: 1m 9d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Casagrande C 8-2  - sondë shpimi
 6
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2008
1 000 orët
197 hp

Online: 1m 30d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Nenzi Nekla 1  - sondë shpimi
 13
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1990
2 700 orët
99 hp

Online: 2m 10d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

SPD MD45  - sondë shpimi
 4
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2013
300 orët

Online: 2m 14d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Bauer 750  - sondë shpimi
 4
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

Online: 2m 24d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Leffer L 1350 RZ  - sondë shpimi
 5
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

Online: 2m 24d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Liebherr HS 842 HD  - vinç me zinxhir
 6
Pyet për çmimin

Vinç me zinxhir

1991
17 000 orët
358 hp

Online: 2m

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Bauer MAT HP 30  - sondë shpimi
 3
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2012
2 400 orët
25 hp

Online: 3m 5d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Eurodrill CDH 2400  - sondë shpimi
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

Online: 3m 12d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Atlas Copco BUT 6 EH  - makineri për hapjen e tuneleve
 5
Pyet për çmimin

Makineri për hapjen e tuneleve, sondë shpimi

Online: 4m 17d

Metadrill GmbH

Austri, A-1010 Wien

Trego të gjitha ofertat (75)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Metadrill GmbH
Mesazhi u dërgua.