Moeslein Fahrzeugbau

Moeslein Fahrzeugbau

Faqja e internetit
WWW.moeslein-nfz.de
Vendndodhja
Gjermani, Schwebheim
Gulbranssonstrasse 1, D-97525 Schwebheim, Germany
Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch
Ofertat e fundit
Tandemkoffer, durchladbar - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
3 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2008
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 580 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

Online: 12orë 37min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 129924

Goldhofer 3 Achs Tiefladeranhänger - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 200 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 12orë 37min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130445

Iveco 80-210 Kipper EuroCargo - kamioncine vetëshkarkuese
 14
42 500 EUR
Çmimi neto

Kamioncine vetëshkarkuese

2016
51 200 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
207 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 12orë 37min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130448B2

Möslein 10 t Tandemkofferanhänger, Durchladbar + Ladebo - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 12
15 900 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 6 150 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 12orë 37min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 123704

Müller-Mitteltal 4 Achs Tiefladeranhänger, Verzinkt - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
Pyet për çmimin

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

2013
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 100 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130446

Abrollbehälter, Schlammdicht-- Neuwertig -- - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 5
2 990 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2015
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 124065

Möslein 13 t GG Tandem- Pritschenanhänger mit Gitterauf - rimorkio me anë të palosshme
 15
19 000 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me anë të palosshme

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 9 974 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 127507

Möslein 2 Achs Muldenanhänger + Tieflader - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
26 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 020 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 120276B2

MAN 18.410 TGA - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 6
8 500 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2003
687 900 km
409 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 121604

Obermaier Tandemtieflader - rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 6
3 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët

1997
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 700 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 12orë 38min

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130055

Trego të gjitha ofertat (295)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Moeslein Fahrzeugbau
Mesazhi u dërgua.