P. Mostert Import-Export B.V.

P. Mostert Import-Export B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.mosterttrading.com
Vendndodhja
Holandë, Lamswaarde
Frederick Hendrikstraat 60, 4586AC Lamswaarde, The Netherlands
Ofertat e fundit
Van Hool RONGEN - gjysmë rimorkio e hapur/ platformë
 11
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë

3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 940 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 23orë 55min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000070

Van Hool 600 - autobus qyteti
 18
2 950 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

Online: 23orë 55min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000323

SAF / BPW / SMB / ROR as - aks
 5
300 EUR
Çmimi neto

Aks

Online: 23orë 56min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000302

Gezocht BOX oplegger, 3 assen - gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur

3-aks

Online: 23orë 56min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 0000

Samro ST39VJ - gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
3 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur

3-aks

Online: 23orë 56min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000167

Van Hool mega - gjysmë rimorkio e hapur/ platformë
 14
1 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë

2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 800 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 23orë 56min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000212

Kaiser platte trailer - gjysmë rimorkio
 8
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio

3-aks

Online: 23orë 57min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 00155

Van Hool A308 - autobus qyteti
 13
4 250 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

200 000 km
Numri i ndenjëseve: 37

Online: 23orë 57min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000123

Dhollandia 2500KG - urë ngritëse
 12
500 EUR
Çmimi neto

Urë ngritëse

2000

Online: 23orë 57min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 3528717

Onbekend assen pakket BLADVERING - aks
 5
700 EUR
Çmimi neto

Aks

Online: 23orë 57min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Lamswaarde

ID 000302

Trego të gjitha ofertat (277)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te P. Mostert Import-Export B.V.
Mesazhi u dërgua.