MTC Forklifts b.v.

MTC Forklifts b.v.

Faqja e internetit
www.mtc-forklifts.com
Vendndodhja
Holandë, Moerdijk
Apolloweg 11
Harbour number: 196
4782 SB Moerdijk
The Netherlands
Personat e kontaktit
Derk Unkel
Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Nederlands
Ofertat e fundit
SMV 16-1200B - ngarkues me pirun
 14
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2013
Dizel
17 250 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 16 000 kg

Online: 14orë 53min

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG78

SMV 16-1200B - ngarkues me pirun
 14
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2013
Dizel
17 250 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 16 000 kg

Online: 14orë 53min

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG78

Crown SC3016 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

1999
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG70

Toyota 52-8FDJF35 - ngarkues me pirun
 10
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2009
Dizel
16 336 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 1d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG23

Toyota 40-8FD45N - ngarkues me pirun
 11
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2015
Dizel
2 613 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 2d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG62

Toyota 02-5FD30 - ngarkues me pirun
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

1990
Dizel
6 054 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 3d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG65

Still EGV14 - ekskavator teleskopik
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2001
Elektro
4 009 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 3d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG71

Toyota 42-7FD45 - ngarkues me pirun
 9
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

Dizel
7 375 orët
Lartësia e ngritjes: 4 200 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 3d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG43

Mitsubishi FD60 - ngarkues me pirun
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

1991
Dizel
5 583 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 3d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG44

Manitou MSI30D - ngarkues me pirun
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2003
Dizel
7 554 orët
Lartësia e ngritjes: 4 800 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 3d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG66

Trego të gjitha ofertat (180)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MTC Forklifts b.v.
Mesazhi u dërgua.