MX Cars GmbH
MX Cars GmbH
Më shumë se 2 vjet me Truck1

MX Cars GmbH

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, Fürth
Leyherstrasse 93 90763 Fürth, Germany
Ofertat e fundit
Volkswagen Crafter 35 2.0 TDi L2H1 Lang AHK Standh. Regale  - furgon
 18
10 500 EUR

Furgon

2015
198 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Volkswagen Crafter 35 2.0 TDi L2H1 Lang AHK Standh. Regale  - furgon
 18
10 500 EUR

Furgon

2015
198 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 113 CDi lang Klima  - furgon
 20
7 250 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
301 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Online: 5d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 113 CDi lang Klima  - furgon
 20
7 250 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
301 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Online: 5d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 113 CDi lang Klima Standheizung AHK  - furgon
 20
5 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2011
188 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 1m 3d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 113 CDi lang Klima Standheizung AHK  - furgon
 20
5 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2011
188 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 1m 3d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi Maxi Extralang XXL Kasten Klima  - furgon
 20
14 890 EUR

Furgon

2016
290 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 23d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 116 CDI Allrad 4x4 Kasten lang Klima Tempo.  - furgon
 20
6 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2013
383 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Pesha bruto: 3 050 kg

Online: 2m 8d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Vito 116 CDI Allrad 4x4 Kasten lang Klima Tempo.  - furgon
 20
6 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2013
383 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Pesha bruto: 3 050 kg

Online: 2m 8d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Volkswagen Caddy Maxi 1.6 TDi Klima Tempomat AHK 8-fach  - furgon
 20
7 353 EUR
Çmimi neto

Furgon

2013
172 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
102 hp
Pesha bruto: 2 310 kg

Online: 2m 15d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Trego të gjitha ofertat (22)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MX Cars GmbH
Mesazhi u dërgua.