MX Cars GmbH
MX Cars GmbH
Më shumë se 1 vit me Truck1

MX Cars GmbH

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, Fürth
Leyherstrasse 93 90763 Fürth, Germany
Ofertat e fundit
Volkswagen Golf VII Variant Lounge BMT DSG AHK Navi Klima  - veturë
 20
12 450 EUR

Veturë

2015
76 000 km

Online: 1d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

MINI Mini One 1.6 Benzin Klima *68.000 Km*  - veturë
 16
6 550 EUR

Veturë

2011
68 000 km

Online: 1d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI Maxi LBW 4,36 m. (Kein 313)  - kamioncine me kontinier
 20
12 890 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2014
312 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Volkswagen Crafter 35 Maxi 2.0 LR Kasten  - furgon
 20
8 890 EUR

Furgon

2012
340 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Iveco Daily 35c15 3.0L Möbel Koffer Maxi 4,75 m. 26 m³  - kamioncine me kontinier
 20
17 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2015
171 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 22d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Iveco EuroCargo 80E18 Möbel Koffer 7,31 m. lang  - kamioncine me kontinier
 20
10 890 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2012
142 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 25d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI Eiswagen Kühlkoffer Klima  - furgon frigorifer
 20
16 890 EUR

Furgon frigorifer

2014
243 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 25d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,99 m. 27 m³ No. 316-4  - kamioncine me kontinier
 20
31 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2017
77 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 1m

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Iveco Daily 35c15 3.0L Möbel Koffer Maxi 4,73 m. 26 m³  - kamioncine me kontinier
 19
17 890 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2015
180 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 6d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Ford Fiesta 1.4 TDCi Van LKW Kasten Klima Scheckheft  - furgon
 20
4 250 EUR
Çmimi neto

Furgon

2012
90 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
69 hp
Pesha bruto: 1 535 kg

Online: 1m 9d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Trego të gjitha ofertat (22)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te MX Cars GmbH
Mesazhi u dërgua.