Laslo Truck nga Hungari, 2321 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Laslo Truck

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Zhdoganimi
Telefonat
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Hungari, Kalocsa
Hungary, Central Hungary, 1186. Budapest , Zádor utca 2.
Shih hartën
Orari i punës
08:30-16:30E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:23:32
Personat e kontaktit
László Vörös
Deutsch, English, Hrvatski, Magyar, Srpski, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
MAN Abrollkipper Container + KRAN HMF 953 K2! - Kamion vetëngarkues: foto 1
MAN Abrollkipper Container + KRAN HMF 953 K2! - Kamion vetëngarkues: foto 2
MAN Abrollkipper Container + KRAN HMF 953 K2! - Kamion vetëngarkues: foto 3
MAN Abrollkipper Container + KRAN HMF 953 K2! - Kamion vetëngarkues: foto 4
MAN Abrollkipper Container + KRAN HMF 953 K2! - Kamion vetëngarkues: foto 5
2007216000 km
Hungari
Kontakto shitësin
Volvo FH13 500 6x4 Flatbed Crane HMF 2820 K3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
Volvo FH13 500 6x4 Flatbed Crane HMF 2820 K3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
Volvo FH13 500 6x4 Flatbed Crane HMF 2820 K3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
Volvo FH13 500 6x4 Flatbed Crane HMF 2820 K3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
Volvo FH13 500 6x4 Flatbed Crane HMF 2820 K3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
2010181000 km6x4Euro 5493 hp
Hungari
Kontakto shitësin
IVECO Daily 35C13 Mit Xarios 600Mt Bis -29°C - Furgon frigorifer: foto 1
IVECO Daily 35C13 Mit Xarios 600Mt Bis -29°C - Furgon frigorifer: foto 2
IVECO Daily 35C13 Mit Xarios 600Mt Bis -29°C - Furgon frigorifer: foto 3
IVECO Daily 35C13 Mit Xarios 600Mt Bis -29°C - Furgon frigorifer: foto 4
IVECO Daily 35C13 Mit Xarios 600Mt Bis -29°C - Furgon frigorifer: foto 5
2015402221 kmdizelEuro 5124 hpNgarkesa e dobishme: 505 kgPesha bruto: 3500 kg
Hungari
Kontakto shitësin
MAN TGS 26.460 Hook lift truck - Kamion vetëngarkues: foto 1
MAN TGS 26.460 Hook lift truck - Kamion vetëngarkues: foto 2
MAN TGS 26.460 Hook lift truck - Kamion vetëngarkues: foto 3
MAN TGS 26.460 Hook lift truck - Kamion vetëngarkues: foto 4
MAN TGS 26.460 Hook lift truck - Kamion vetëngarkues: foto 5
202113094 km4x2452 hpPesha bruto: 26000 kg
Hungari
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Renault Master Koffer - Kamion vagonetë: foto 1
Renault Master Koffer - Kamion vagonetë: foto 2
Renault Master Koffer - Kamion vagonetë: foto 3
Renault Master Koffer - Kamion vagonetë: foto 4
Renault Master Koffer - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Renault Master Koffer

Kamion vagonetë
2018106428 km4x2128 hpPesha bruto: 7490 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës SAFI365

16 300EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 650 603 ALL
  • ≈ 17 381 USD
2018106428 km4x2128 hpPesha bruto: 7490 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 Hook Lift

Kamion vetëngarkues
2005525809 km6x6402 hpNgarkesa e dobishme: 13150 kgPesha bruto: 26000 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës MOM3621

41 400EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 192 329 ALL
  • ≈ 44 148 USD
2005525809 km6x6402 hpNgarkesa e dobishme: 13150 kgPesha bruto: 26000 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Scania P380 6x4 Flatbed + crane Hiab 200C

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç
2007770 km6x4Euro 4373 hp
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës MOM3669
Pyet për çmimin
2007770 km6x4Euro 4373 hp
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Mercedes-Benz Actros 2545 6x2 Flatbed + crane

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç
2017521000 km6x2Euro 6442 hpNgarkesa e dobishme: 11650 kgPesha bruto: 26000 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës MOM3671

66 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 734 056 ALL
  • ≈ 70 914 USD
2017521000 km6x2Euro 6442 hpNgarkesa e dobishme: 11650 kgPesha bruto: 26000 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S - Kamioncine me tendë: foto 1
IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S - Kamioncine me tendë: foto 2
IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S - Kamioncine me tendë: foto 3
IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S - Kamioncine me tendë: foto 4
IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S - Kamioncine me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

IVECO Daily 35S18 Plandeka 29,5 m3 + Drzwi + 2x Firana + Suwany Dach S

Kamioncine me tendë
2018340824 kmdizel176 hpNgarkesa e dobishme: 1020 kgPesha bruto: 3500 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës GRI

20 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 116 417 ALL
  • ≈ 22 287 USD
2018340824 kmdizel176 hpNgarkesa e dobishme: 1020 kgPesha bruto: 3500 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Scania R450 Chassis - Kamion kabinë-shasi: foto 1
Scania R450 Chassis - Kamion kabinë-shasi: foto 2
Scania R450 Chassis - Kamion kabinë-shasi: foto 3
Scania R450 Chassis - Kamion kabinë-shasi: foto 4
Scania R450 Chassis - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Scania R450 Chassis

Kamion kabinë-shasi
2018423000 km4x2Euro 6443 hpPesha bruto: 40000 kg
Hungari, Budapest
Botuar: 17orë 7minNumri i referencës MOM3672

56 400EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 711 289 ALL
  • ≈ 60 143 USD
2018423000 km4x2Euro 6443 hpPesha bruto: 40000 kg
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(2321)
t1 test dealer - Laslo Truck
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.