Anhaenger Center Neu-Ulm nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Anhaenger Center Neu-Ulm

Aktivitetet
Leasing
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Neu-Ulm
Reuttier Straße 106 89231 Neu-Ulm, Germany
Shih hartën
Orari i punës
09:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:18:58

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
4.7
179 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Humbaur - Koffer HK 752513 15P, Black Edition 0,75 t. 2510 x 1310 x 1520 mm, 100 km/h - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 1
Humbaur - Koffer HK 752513 15P, Black Edition 0,75 t. 2510 x 1310 x 1520 mm, 100 km/h - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 2
Humbaur - Koffer HK 752513 15P, Black Edition 0,75 t. 2510 x 1310 x 1520 mm, 100 km/h - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 3
Humbaur - Koffer HK 752513 15P, Black Edition 0,75 t. 2510 x 1310 x 1520 mm, 100 km/h - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 4
Humbaur - Koffer HK 752513 15P, Black Edition 0,75 t. 2510 x 1310 x 1520 mm, 100 km/h - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 5
emailKontakto shitësin
- Viking Freya LBS 0723, 2320 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 1
- Viking Freya LBS 0723, 2320 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 2
- Viking Freya LBS 0723, 2320 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 3
- Viking Freya LBS 0723, 2320 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 4
E re620 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
-Viking Freya LBS 0725, 2520 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 1
-Viking Freya LBS 0725, 2520 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 2
-Viking Freya LBS 0725, 2520 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 3
-Viking Freya LBS 0725, 2520 x 1250 x 320 mm - Rimorkio makine: foto 4
E re620 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll - Rimorkio makine: foto 1
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll - Rimorkio makine: foto 2
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll - Rimorkio makine: foto 3
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll - Rimorkio makine: foto 4
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll - Rimorkio makine: foto 5
emailKontakto shitësin
Ofertat e fundit
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 1
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 2
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 3
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 4
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to.

20171090 kg1350 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës HPgebrKuip

1 700EUR

 • ≈ 172 611 ALL
 • ≈ 1 836 USD
star
20171090 kg1350 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm - Rimorkio makine: foto 1
Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm - Rimorkio makine: foto 2
Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm - Rimorkio makine: foto 3
Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm - Rimorkio makine: foto 4
Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm - Rimorkio makine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Humbaur - Startrailer H 752513 Alu, 2510 x 1310 x 30 mm

E re600 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës H1374-610-2023-05

1 277EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

 • ≈ 129 661 ALL
 • ≈ 1 379 USD
star
E re600 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - Rimorkio makine: foto 1
Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - Rimorkio makine: foto 2
Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - Rimorkio makine: foto 3
Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - Rimorkio makine: foto 4
Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - Rimorkio makine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Humbaur - HA 752111 ohne KV, 750 kg, 2050 x 1100 x 350 mm

2017610 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës hs752111kleine

800EUR

 • ≈ 81 228 ALL
 • ≈ 864 USD
star
2017610 kg750 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to. - Rimorkio makine: foto 1

Hapert - Tieflader Amigo mit Hochplane 2600 x 1300 x 310 mm, ZG 1,35 to.

20171090 kg1350 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës gebrmietmulj

2 200EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

 • ≈ 223 379 ALL
 • ≈ 2 376 USD
star
20171090 kg1350 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to. - Rimorkio makine: foto 1
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to. - Rimorkio makine: foto 2
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to. - Rimorkio makine: foto 3
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to. - Rimorkio makine: foto 4
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to. - Rimorkio makine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to.

E re2-aks2195 kg2700 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës BJT-543-0110-2022-02aktio

4 701EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

 • ≈ 477 320 ALL
 • ≈ 5 077 USD
star
E re2-aks2195 kg2700 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 1
Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 2
Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 3
Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 4
Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm - Rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Humbaur - Koffer HK 203015 20PFlexZur, 2,0 to. 3040x1510x2000mm

E re2-aks1360 kg2000 kg
Gjermani, Neu-Ulm
Botuar: 8dNumri i referencës H5295-2023-11

5 899EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

 • ≈ 598 960 ALL
 • ≈ 6 371 USD
star
E re2-aks1360 kg2000 kg
Gjermani, Neu-Ulm
emailKontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(356)
t1 test dealer - Anhaenger Center Neu-Ulm
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.