Next Machinery

Next Machinery

Telefonat
Vendndodhja
Holandë, Broekland
Karreweide 34, 8107 BE Broekland, Netherlands
Ofertat e fundit
Kuhn PZ 300 F frontmaaier - korrëse bari
 11
4 950 EUR

Korrëse bari

2011

Online: 1d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Bergmann Opraapwagen stalvoeren - vagon vetëngarkues
 11
5 250 EUR

Vagon vetëngarkues

Online: 3d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

John Deere 6920. autoquad eco, 50km/h, lucht - traktor me goma
 18
25 000 EUR

Traktor me goma

2002
10 300 orët
147 hp

Online: 8d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Hekamp trekkerbak, transportbak, grondbak 150 cm - kokë
 4
450 EUR

Kokë për makineri bujqësore

Online: 22d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Veenhuis 6800 ltr mesttank + bemester 6 mtr - shpërndarës plehu të lëngshëm
 16
6 500 EUR

Shpërndarës plehu të lëngshëm

1993

Online: 1m 2d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

John Deere 6100 2wd - traktor me goma
 8
10 500 EUR

Traktor me goma

1993
12 500 orët
75 hp

Online: 1m 6d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Caesar 140 140 getrokken kraan - vinç i montuar në kamion
 11
2 950 EUR

Vinç i montuar në kamion për makineri bujqësore

Online: 1m 13d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Lely Triple maaier, vlindermaaier 910 mc en 330 fc - korrëse bari
 16
32 500 EUR

Korrëse bari

2017

Online: 1m 16d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Platte wagen, oprijwagen, transportkar platte wagen, transportkar - rimorkio bujqësore me platformë
 10
6 250 EUR

Rimorkio bujqësore me platformë

Online: 1m 21d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Pöttinger Jumbo 6600 opraapwagen - vagon vetëngarkues
 16
24 500 EUR

Vagon vetëngarkues

2003

Online: 1m 21d

Next Machinery

Holandë, 8121 PE Olst, Niederlande

Trego të gjitha ofertat (14)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Next Machinery
Mesazhi u dërgua.