Nutzfahrzeuge-2000 GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

Vlerësim
2.9 40 komente
Vendndodhja
Gjermani, Sottrum
Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Ofertat e fundit
Ford Transit 350TDCI Mixto 6Sitze Motor Werksneu 0 KM - furgon
 15
26 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon, kamioncine dopio kabinë

2019
112 562 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 971 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5180

Ford Transit 350TDCI Mixto 6Sitze Motor Werksneu 0 KM - kamioncine dopio kabinë
 15
26 848.74 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine dopio kabinë

2019
112 562 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 971 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5182

Unimog U400 4x4 Zapfwelle Hydraulik V. + H. AHK 28 t. - kamioni
 15
42 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioni

2001
303 061 km
4x4
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 550 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5147

MAN TGL 8.180 Klima Pritsche 3Sitze-Klima nur 165TKM - kamioncine me karroceri
 15
22 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine me karroceri

2011
165 132 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 950 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 4d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5179

MAN TGS 26.360 6x4 Atlas 24 T/M Hakenhöhe 21 m Funk - kamion me karroceri të hapur
 15
98 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur, kamion me vinç

2016
316 967 km
6x4
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 5d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5177

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI Hoch Klima AHK Fahrassistenten - furgon
 15
25 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2020
174 023 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
142 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 255 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5178

Piaggio Porter S89 Kipper - nur 11.249 Km - TÜV 07/23 - kamioncine vetëshkarkuese
 15
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine vetëshkarkuese

2015
11 249 km
Naftë
Numri i ndenjëseve: 2
70 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 565 kg
Pesha bruto: 2 450 kg

Botuar: 10d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5176

Faymonville F-S44-1ALN Radmulden 4-Achsen Lift + Lenk NL:57T - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
66 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

2015
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 57 620 kg
Pesha bruto: 69 800 kg

Botuar: 10d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 1003753

Iveco Daily 35S13 HiMatic-Maxi Hoch Extralang TÜV 3/24 - furgon
 15
16 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2016
190 223 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
126 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 025 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 12d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5175

Mercedes-Benz 2542 BDF 6x2 Modell 2022 Big Space Neuzustand - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
124 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2021
65 762 km
6x2
421 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 068 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 12d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 5172

Trego të gjitha ofertat (290)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Nutzfahrzeuge-2000 GmbH
Mesazhi u dërgua.
t1 old