Nutzfahrzeuge-2000 GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Sottrum
Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:17:51

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
MAN TGA 26.310 Schörling 3R II - Klima 3 Sitzplätze - Kamion mbeturinash: foto 1
MAN TGA 26.310 Schörling 3R II - Klima 3 Sitzplätze - Kamion mbeturinash: foto 2
MAN TGA 26.310 Schörling 3R II - Klima 3 Sitzplätze - Kamion mbeturinash: foto 3
MAN TGA 26.310 Schörling 3R II - Klima 3 Sitzplätze - Kamion mbeturinash: foto 4
MAN TGA 26.310 Schörling 3R II - Klima 3 Sitzplätze - Kamion mbeturinash: foto 5
355317 km309 hp10400 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Bucher Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Bucher Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Bucher Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Bucher Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Bucher Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
201566834 km85 hp800 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Johnston Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Johnston Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Johnston Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Johnston Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Johnston Sweeper CN 200 Kehren & Sprühen Klima - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
201566834 km85 hp800 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter316 Autom.Mixto 5Sitze+Sortimo Werkstatt - Furgon, Kamioncine dopio kabinë: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter316 Autom.Mixto 5Sitze+Sortimo Werkstatt - Furgon, Kamioncine dopio kabinë: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter316 Autom.Mixto 5Sitze+Sortimo Werkstatt - Furgon, Kamioncine dopio kabinë: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter316 Autom.Mixto 5Sitze+Sortimo Werkstatt - Furgon, Kamioncine dopio kabinë: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter316 Autom.Mixto 5Sitze+Sortimo Werkstatt - Furgon, Kamioncine dopio kabinë: foto 5
2011239482 kmdizelEuro 45163 hp1144 kg3500 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km. - Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 1
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km. - Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 2
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km. - Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 3
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km. - Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 4
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km. - Platformë ajrore e montuar në kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30 m nur 16.642 Km.

199616642 km1440 kg239 hp
Gjermani, Sottrum
Botuar: 9dNumri i referencës 5434

39 900EUR

 • ≈ 4 051 286 ALL
 • ≈ 43 096 USD
star
199616642 km1440 kg239 hp
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Atego 1524 Johnston VS650 Saugen+Kehren+Sprühen

2013149762 km6631 orët237 hp6522 kg
Gjermani, Sottrum
Botuar: 12dNumri i referencës 5430

48 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 965 110 ALL
 • ≈ 52 817 USD
star
2013149762 km6631 orët237 hp6522 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Atego 1524 Bucher VS651 Saugen+Kehren+Sprühen

201396001 km8107 orët237 hp6742 kg
Gjermani, Sottrum
Botuar: 12dNumri i referencës 5431

49 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 066 646 ALL
 • ≈ 53 897 USD
star
201396001 km8107 orët237 hp6742 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen

2013149762 km6631 orët237 hp6522 kg
Gjermani, Sottrum
Botuar: 12dNumri i referencës 5432

48 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 965 110 ALL
 • ≈ 52 817 USD
star
2013149762 km6631 orët237 hp6522 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Atego 1524 Bucher VS650 Saugen+Kehren+Sprühen

2011155642 km8107 orët237 hp6742 kg
Gjermani, Sottrum
Botuar: 12dNumri i referencës 5433

31 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 238 998 ALL
 • ≈ 34 455 USD
star
2011155642 km8107 orët237 hp6742 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

MAN TGM 13.250 4x4 Meiller 3-S. Kipper Winterdienst

2011259178 km4x4Euro 4250 hp7775 kg15000 kg
Gjermani, Sottrum
Botuar: 13dNumri i referencës 5429

54 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 574 326 ALL
 • ≈ 59 298 USD
star
2011259178 km4x4Euro 4250 hp7775 kg15000 kg
Gjermani, Sottrum
emailKontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(309)
t1 test dealer - Nutzfahrzeuge-2000 GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.