NFZ Vermietungs GmbH

NFZ Vermietungs GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.nfzvermietung.de
Vendndodhja
Gjermani, Feldkirchen 85622
Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München
Ofertat e fundit
PALFINGER PK 27002 SH 4 FF winch Jib 060B4 - vinç i montuar në kamion
 9
78 000 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion

2012

Online: 1m 20d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

PALFINGER PK  18002 EH - vinç i montuar në kamion
 6
24 860 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2012

Online: 1m 20d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

PALFINGER 20002 - vinç i montuar në kamion
 6
22 400 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për pajisje për trajtimin e materialeve

2006

Online: 1m 20d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Feldkirchen 85622

PALFINGER PK 23002 - vinç i montuar në kamion
 6
24 800 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2006

Online: 1m 20d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

ID 100045644

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NFZ Vermietungs GmbH
Mesazhi u dërgua.