Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.niemikorpioy.com/
Vendndodhja
Finlandë, PIRKKALA
Teollisuustie 22 33960 PIRKKALA, Finland
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35S17 PAKU - kamioncine me kontinier
 10
Pyet për çmimin

Kamioncine me kontinier

2015
193 000 km
Dizel
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 870 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 4d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

ID ENE-135

SCANIA R520 8x2 - kamion vetëngarkues
 17
75 000 EUR

Kamion vetëngarkues

2014
604 999 km
510 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 4d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

VOLVO FL240 Huoltoauto - kamion vagonetë
 13
Pyet për çmimin

Kamion vagonetë

2009
186 999 km
4x2

Online: 5d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

IVECO Daily 35S18 A8 - kamioncine me kontinier
 8
59 000 EUR

Kamioncine me kontinier

E re
2018
199 km
Dizel
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 850 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Jyväskylä

SISU Sk 262 6x2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
7 500 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

1995
234 999 km
6x2
Ngarkesa e dobishme: 17 300 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 6d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

ID GBS-888

SCANIA R560 - kamion me perde anësore
 13
6 400 EUR

Kamion me perde anësore

2006
6x2
560 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 500 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Online: 7d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Oulu

ID RNF-933

CARNEHL 3-akselinen ppv - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 9
29 000 EUR

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2012
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg

Online: 7d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

ID DKL-546

SISU R - kamion vetëshkarkues
 20
38 000 EUR

Kamion vetëshkarkues

2006
589 999 km
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 250 kg
Pesha bruto: 37 850 kg

Online: 10d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Oulu

ID EOY-405

VOLVO FM9 260 4x2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
18 000 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2002
671 999 km
4x2
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 300 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 10d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Pirkkala

ID FFN-778

 Toplift 2+2 sivukaato - rimorkio vetëshkarkuese
 3
14 000 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2009
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 220 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 10d

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, Oulu

ID WVY-692

Trego të gjitha ofertat (191)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Mesazhi u dërgua.