Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Finlandë, PIRKKALA
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Finlandë, PIRKKALA
Faqja e internetit
Vendndodhja
Teollisuustie 22 33960 PIRKKALA, Finland
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ Sprinter 316CDi - furgon
 9
8 000 EUR

Furgon

2010
439 999 km
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 110 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 14orë 32min

ID VYR-941

VOLVO FH 12 - njësia e traktorit
 13
12 500 EUR

Njësia e traktorit

2003
542 999 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 14orë 32min

ID UZO-783

IVECO Daily 35S11 - furgon
 12
6 900 EUR

Furgon

2013
269 999 km
106 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 004 kg
Pesha bruto: 3 550 kg

Online: 1d

ID RSZ-997

RENAULT Premium 270 6x2*4 - kamion mbeturinash
 13
8 900 EUR

Kamion mbeturinash

2003
315 000 km
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 900 kg

Online: 1d

ID IOM-956

IVECO Daily 72 C 18 - vetura
 12
41 500 EUR

Vetura

2018
5 080 km

Online: 2d

ID NLC-888

IVECO Eurocargo 100 E21/p - kamion vagonetë
 10
63 000 EUR

Kamion vagonetë

2017
145 000 km
4x2
206 hp

Online: 2d

ID EOB-451

VOLVO FH13 480 6x2 - kamion vetëngarkues
 12
27 000 EUR

Kamion vetëngarkues

2007
695 999 km
6x2
473 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 680 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 2d

ID BVC-948

 Vaihtolava Soralava 6m. kami - karroceri e kamionit vetëshkarkues
 5
3 500 EUR

Karroceri e kamionit vetëshkarkues

2019
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 2d

MERCEDES-BENZ Sprinter 515 CDI - kamion me anë të palosshme
 11
7 900 EUR

Kamion me anë të palosshme

2008
215 999 km
147 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 245 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 2d

ID GIB-645

IVECO Daily 35 S 16 - furgon
 7
39 000 EUR

Furgon

2019
50 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

ID van. 11619600

Trego të gjitha ofertat (175)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Markkinointi Niemi-Korpi Oy
Mesazhi u dërgua.