NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Telefonat
Faqja e internetit
www.northwestforktrucks.com
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Liverpool
Bootle, Heysham Rd, Liverpool, Merseside L30 6UZ, United Kingdom
Ofertat e fundit
  - makineritë e tjera
11 400 EUR

Makineritë e tjera

Online: 4orë 49min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Liverpool

Mitsubishi PBV20N2  - pirun paletash
 4
1 461 EUR

Pirun paletash

2015
Elektro
6 000 orët
Lartësia e ngritjes: 750 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8712

Toyota 7FBEF18  - ngarkues me pirun
 6
6 372 EUR

Ngarkues me pirun

2008
Elektro
7 887 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8716

PDCB4  - pirun paletash
 3
1 461 EUR

Pirun paletash

2012
Elektro
600 orët
Lartësia e ngritjes: 1 500 mm
Kapaciteti ngritës: 400 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8717

Caterpillar GP30NT  - ngarkues me pirun
 6
6 957 EUR

Ngarkues me pirun

2015
LPG
27 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8705

Caterpillar GP25  - ngarkues me pirun
 6
4 618 EUR

Ngarkues me pirun

1996
LPG
7 912 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8704

Mitsubishi FD50K 2  - ngarkues me pirun
 6
13 154 EUR

Ngarkues me pirun

2006
Dizel
6 932 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8700

Hyster H3.20XML  - ngarkues me pirun
 5
6 138 EUR

Ngarkues me pirun

2003
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 910 mm
Kapaciteti ngritës: 3 200 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8703

BT LSR1200/2  - pirun paletash
 3
3 215 EUR

Pirun paletash

2006
Elektro
2 500 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8718

Linde E20/600-02  - ngarkues me pirun
 6
4 618 EUR

Ngarkues me pirun

2001
Elektro
9 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 8713

Trego të gjitha ofertat (89)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Mesazhi u dërgua.