Overbeek Bouwmachines B.V.

Overbeek Bouwmachines B.V.

Faqja e internetit
www.overbeekmachinery.com
Vendndodhja
Holandë, Goor
KLAVERMATEN 73 7472DD GOOR (Provincie: Overijssel), The Netherlands
Ofertat e fundit
Liebherr L550 2015 New tires - fadromë me goma
 16
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2015
8 672 orët
Pesha neto: 20 500 kg
173 hp

Online: 1d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 4231

Caterpillar 980K 2014 - fadromë me goma
 20
99 800 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2014
Pesha neto: 31 500 kg
373 hp

Online: 1d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 3650

JCB JS 450 HD (SUMITOMO) - ekskavator me zinxhirë
 18
32 900 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2000
16 000 orët
Pesha neto: 44 700 kg
288 hp

Online: 1d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 3925

Liebherr A316 Litronic Incl. Selector Grab - vinç
 18
Pyet për çmimin

Vinç

2011
9 614 orët
Pesha neto: 21 000 kg
128 hp

Online: 3d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5290

JCB 540-170 (T4i) 2015 (VIDEO!) - fadromë
 17
Pyet për çmimin

Fadromë

2015
4 500 orët
Pesha neto: 12 300 kg
114 hp

Online: 3d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 3963

ASTRA ADT30C (CASE 330 B) - shkarkues teleskopik
 19
41 750 EUR
Çmimi neto

Shkarkues teleskopik

2006
8 500 orët
Pesha neto: 22 570 kg
353 hp

Online: 3d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 3937

Liebherr A924 C Litronic Material Handler - vinç
 19
Pyet për çmimin

Vinç

2011
13 000 orët
Pesha neto: 29 000 kg
184 hp

Online: 4d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5268

Caterpillar 963C+Ripper (A/C) - fadromë me zinxhir
 20
36 950 EUR
Çmimi neto

Fadromë me zinxhir

2004
11 500 orët
Pesha neto: 19 589 kg
158 hp

Online: 4d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5348

Liebherr LH22 M + Grab Only 6.100 hrs - vinç
 20
Pyet për çmimin

Vinç

2014
6 100 orët
Pesha neto: 22 900 kg
128 hp

Online: 4d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5787

Liebherr R922 LC (1.287 hours) - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2016
1 287 orët
Pesha neto: 22 100 kg
150 hp

Online: 4d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5193

Trego të gjitha ofertat (1 045)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Overbeek Bouwmachines B.V.
Mesazhi u dërgua.