P-Trucks OU

P-Trucks OU

Faqja e internetit
www.p-trucks.ee
Vendndodhja
Estoni, Pärnu 80042
Papiniidu 19 Pärnu 80042, Estonia
Ofertat e fundit
VOLVO B7R Vest Contrast 12,75m; 49 seats; Euro 3  - autobus suburban
 18
8 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
464 800 km
Numri i ndenjëseve: 49+driver

Online: 5d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1565

VOLVO B7R VEST CONTRAST CLIMA; 12,75m; 49 seats; Euro 3; 4 UNITS  - autobus suburban
 20
6 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2004
498 800 km
Numri i ndenjëseve: 49+driver

Online: 5d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1541

VOLVO B7R 8700; Euro 4; 12,7m; 49 seats  - autobus suburban
 13
9 800 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2007
836 660 km
Numri i ndenjëseve: 49+driver

Online: 9d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1650

Volvo B7R Vest Contrast, 12,75m 49 seats, Euro 3  - autobus suburban
 15
9 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2005
405 500 km
Numri i ndenjëseve: 49+driver

Online: 23d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1554

Volvo B7R Vest Contrast, Clima; 12,75m; 49 seats; Euro 3; 4 UNITS  - autobus suburban
 12
6 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2004
527 000 km
Numri i ndenjëseve: 49+driver

Online: 23d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1522

VOLVO B7RLE 8700 Klima, 12m, 40 seats; EURO5, 10 UNITS  - autobus qyteti
 18
19 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2011
370 800 km
Numri i ndenjëseve: 40+driver

Online: 23d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1640

VOLVO B12BLE 8700; 13,0m; 45 seats; Klima; EURO 5; 10 UNITS  - autobus qyteti
 18
10 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2009
1 148 800 km
Numri i ndenjëseve: 45+driver

Online: 23d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1635

VOLVO B7RLE 8700 Klima, 12m, 40 seats; EURO5, 10 UNITS  - autobus qyteti
 20
19 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2011
333 000 km
Numri i ndenjëseve: 40+driver

Online: 24d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1648

VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, handicap lift, EURO 4; 7 UNITS  - autobus suburban
 20
11 500 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
587 400 km
Numri i ndenjëseve: 48+driver

Online: 24d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1614

VOLVO B12B 8700, 12,9m, 48 seats, Handicap lift, EURO 5; 4 UNITS  - autobus suburban
 20
13 500 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
585 420 km
Numri i ndenjëseve: 48+driver

Online: 24d

P-Trucks OU

Estoni, Pärnu 80042

ID 1649

Trego të gjitha ofertat (85)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te P-Trucks OU
Mesazhi u dërgua.