Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb nga Gjermani, 180 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

Vendndodhja
Gjermani, Delbrück
Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:22:31

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
4.7
35 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MERCEDES-BENZ Actros 1843 LL - AWL Pritsche 6,1 m, RSAB Rollplane seitlich - Kamion me tendë: foto 1
MERCEDES-BENZ Actros 1843 LL - AWL Pritsche 6,1 m, RSAB Rollplane seitlich - Kamion me tendë: foto 2
MERCEDES-BENZ Actros 1843 LL - AWL Pritsche 6,1 m, RSAB Rollplane seitlich - Kamion me tendë: foto 3
MERCEDES-BENZ Actros 1843 LL - AWL Pritsche 6,1 m, RSAB Rollplane seitlich - Kamion me tendë: foto 4
MERCEDES-BENZ Actros 1843 LL - AWL Pritsche 6,1 m, RSAB Rollplane seitlich - Kamion me tendë: foto 5
2016663277 km4x2428 hpNgarkesa e dobishme: 9410 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Delbrück
Pongratz PKW Kippanhänger L-RK 2715 G-AL 1,8 t. gebremst, 100 km/h, Aufsätze - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Pongratz PKW Kippanhänger L-RK 2715 G-AL 1,8 t. gebremst, 100 km/h, Aufsätze - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Pongratz PKW Kippanhänger L-RK 2715 G-AL 1,8 t. gebremst, 100 km/h, Aufsätze - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Pongratz PKW Kippanhänger L-RK 2715 G-AL 1,8 t. gebremst, 100 km/h, Aufsätze - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Pongratz PKW Kippanhänger L-RK 2715 G-AL 1,8 t. gebremst, 100 km/h, Aufsätze - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
20191-aksNgarkesa e dobishme: 1237 kgPesha bruto: 1800 kg
Gjermani, Delbrück
DAF XF 105 460 6x2 Meiller RK 2070 - Kamion vetëngarkues: foto 1
DAF XF 105 460 6x2 Meiller RK 2070 - Kamion vetëngarkues: foto 2
DAF XF 105 460 6x2 Meiller RK 2070 - Kamion vetëngarkues: foto 3
DAF XF 105 460 6x2 Meiller RK 2070 - Kamion vetëngarkues: foto 4
DAF XF 105 460 6x2 Meiller RK 2070 - Kamion vetëngarkues: foto 5
2010547457 km6x2462 hpNgarkesa e dobishme: 14180 kgPesha bruto: 26500 kg
Gjermani, Delbrück
SCHMITZ SCS verzinkt, RSAB, Edscha, Liftachse - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
SCHMITZ SCS verzinkt, RSAB, Edscha, Liftachse - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
SCHMITZ SCS verzinkt, RSAB, Edscha, Liftachse - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
SCHMITZ SCS verzinkt, RSAB, Edscha, Liftachse - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
SCHMITZ SCS verzinkt, RSAB, Edscha, Liftachse - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
20193-aksNgarkesa e dobishme: 29519 kgPesha bruto: 36000 kg
Gjermani, Delbrück
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber - Gjysmë-kamion: foto 1
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber - Gjysmë-kamion: foto 2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber - Gjysmë-kamion: foto 3
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber - Gjysmë-kamion: foto 4
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (36)

MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS, EU6, Klima, Retarder, sauber

Gjysmë-kamion
2019710400 km4x2449 hpNgarkesa e dobishme: 10247 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 19orë 31minNumri i referencës 24110

27 600EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 766 348 ALL
 • ≈ 29 509 USD
2019710400 km4x2449 hpNgarkesa e dobishme: 10247 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h - Fadrom me goma: foto 1
KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h - Fadrom me goma: foto 2
KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h - Fadrom me goma: foto 3
KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h - Fadrom me goma: foto 4
KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (35)

KRAMER RADLADER 480 Schaufel + Gabel, 40 km/h

Fadrom me goma
20114523 orëtPesha neto: 4400 kgNgarkesa e dobishme: 2100 kg79 hp
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 19orë 31minNumri i referencës 23199

28 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 886 624 ALL
 • ≈ 30 792 USD
20114523 orëtPesha neto: 4400 kgNgarkesa e dobishme: 2100 kg79 hp
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane - Rimorkio me tendë: foto 1
ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane - Rimorkio me tendë: foto 2
ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane - Rimorkio me tendë: foto 3
ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane - Rimorkio me tendë: foto 4
ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane - Rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

ACKERMANN 2 Achs Anhänger - 8,15 m PA-18/8,3E Bordwände, RSAB, seitl. Rollplane

Rimorkio me tendë
20102-aksNgarkesa e dobishme: 13580 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 19orë 31minNumri i referencës 24114

8 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 882 024 ALL
 • ≈ 9 408 USD
20102-aksNgarkesa e dobishme: 13580 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung - Kamion vagonetë: foto 1
MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung - Kamion vagonetë: foto 2
MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung - Kamion vagonetë: foto 3
MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung - Kamion vagonetë: foto 4
MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

MERCEDES-BENZ Atego 815 L Koffer mit Seitenöffnung

Kamion vagonetë
1999180172 km4x2152 hpNgarkesa e dobishme: 2160 kgPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 24101

4 600EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 461 058 ALL
 • ≈ 4 918 USD
1999180172 km4x2152 hpNgarkesa e dobishme: 2160 kgPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Mauderer Auffahrrampen B40/43 - Rampa e ngarkimit: foto 1
Mauderer Auffahrrampen B40/43 - Rampa e ngarkimit: foto 2
Mauderer Auffahrrampen B40/43 - Rampa e ngarkimit: foto 3
Mauderer Auffahrrampen B40/43 - Rampa e ngarkimit: foto 4
Mauderer Auffahrrampen B40/43 - Rampa e ngarkimit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Mauderer Auffahrrampen B40/43

Rampa e ngarkimit
2020
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 7dNumri i referencës 24103

1 450EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 145 333 ALL
 • ≈ 1 550 USD
2020
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

MERCEDES-BENZ Actros 2536 LL Pritsche HMF Heckkran m. Zange Baustoff

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç
2013373288 km6x2360 hpNgarkesa e dobishme: 12400 kgPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 7dNumri i referencës 24069

43 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 390 074 ALL
 • ≈ 46 829 USD
2013373288 km6x2360 hpNgarkesa e dobishme: 12400 kgPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Trego të gjitha ofertat(180)
t1 test dealer - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.