Pfeifer Heavy Machinery BV

Pfeifer Heavy Machinery BV

Faqja e internetit
www.pfeifermachinery.com
Vendndodhja
Holandë, Groenlo
Den Sliem 35, 7141 JE Groenlo, The Netherlands
Ofertat e fundit
Genie S65XC Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 4x4 Dr  - krah teleskopik
 14
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2020
293 orët

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80533

Snorkel S3219E Valid inspection, *Guarantee! Electric, 7,8  - ngritës gërshërë
 14
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

2015
1 033 orët

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80633

Spierings SK1265-AT6 Valid inspection, *Guarantee! ,12x6x10  - vinç-urë
 18
Pyet për çmimin

Vinç-urë

2011
130 000 km

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80427

Haulotte COMPACT 8 Electric, 8.2m Working Height, Non Marki  - ngritës gërshërë
 13
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

2007
3 239 orët

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80632

Atlas Copco Highlight H5+ Valid inspection, *Guarantee! Max Bo  - kullë ndriçimi
 13
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2018

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80628

Genie S45/4WD Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 4x4  - krah teleskopik
 14
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2019
418 orët

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80447

Atlas Copco HILIGHT - H5+ SV2 Valid inspection, *Guarantee! Ma  - kullë ndriçimi
 8
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2018
803 orët

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80623

Manitou MRT2550 PRIVILEGE PLUS Valid inspection, *Guarante  - ekskavator teleskopik
 18
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2019
Dizel
812 orët
Lartësia e ngritjes: 24 700 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80472

Atlas Copco QAS 20 S5 Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 20  - set gjeneratori
 13
Pyet për çmimin

Set gjeneratori

2020
152 orët
22 hp

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80545

Haulotte COMPACT 8 Electric, 8.2m Working Height, Non Marki  - ngritës gërshërë
 13
3 450 EUR

Ngritës gërshërë

2007

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 10337

Trego të gjitha ofertat (601)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Pfeifer Heavy Machinery BV
Mesazhi u dërgua.