Handelsonderneming pieper nga Holandë, 30 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Handelsonderneming pieper

Aktivitetet
Leasing, Ankand, Dorëzim, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Holandë, Putten
Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
08:00-13:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:00:24
Personat e kontaktit
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
4.0
7 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 1
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 2
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 3
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 4
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 5

9 500EUR

E re20243 orëtPesha neto: 1200 kg14 hp
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
WCM CT10 - Miniekskavator: foto 1
WCM CT10 - Miniekskavator: foto 2
WCM CT10 - Miniekskavator: foto 3
WCM CT10 - Miniekskavator: foto 4
WCM CT10 - Miniekskavator: foto 5

6 000EUR

20231 orët12 hp
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 1

6 400EUR

E re20233 orëtPesha neto: 1200 kgNgarkesa e dobishme: 400 kg9 hp
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
New Fem - Pirunë: foto 1
New Fem - Pirunë: foto 2

180EUR

E re2020
Holandë
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Rampa e ngarkimit: foto 1
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Rampa e ngarkimit: foto 2
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Rampa e ngarkimit: foto 3
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Rampa e ngarkimit: foto 4
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Rampa e ngarkimit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp

Rampa e ngarkimit
E re
Holandë, Putten
Botuar: 12d

11 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 113 904 ALL
 • ≈ 11 730 USD
E re
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 1
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 2
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 3
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 4
Carter CT12-U - Miniekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

Carter CT12-U

Miniekskavator
E re20243 orëtPesha neto: 1200 kg14 hp
Holandë, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Botuar: 12d

9 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 962 008 ALL
 • ≈ 10 130 USD
E re20243 orëtPesha neto: 1200 kg14 hp
Holandë, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Kontakto shitësin
CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine - Bashkues i shpejtë për Ekskavator: foto 1
CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine - Bashkues i shpejtë për Ekskavator: foto 2

CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine

Bashkues i shpejtë për Ekskavator
E re
Holandë, Putten
Botuar: 12d

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 063 ALL
 • ≈ 53 USD
E re
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
WCM CTX8010 - Miniekskavator: foto 1
WCM CTX8010 - Miniekskavator: foto 2
WCM CTX8010 - Miniekskavator: foto 3
WCM CTX8010 - Miniekskavator: foto 4
WCM CTX8010 - Miniekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (31)

WCM CTX8010

Miniekskavator
E re20233 orëtPesha neto: 1200 kgNgarkesa e dobishme: 500 kg9 hp
Holandë, Putten
Botuar: 12d

6 700EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 678 468 ALL
 • ≈ 7 144 USD
E re20233 orëtPesha neto: 1200 kgNgarkesa e dobishme: 500 kg9 hp
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 1
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 2
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 3
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 4
WCM LT12 - Miniekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

WCM LT12

Miniekskavator
E re20231 orëtPesha neto: 1200 kg9 hp
Holandë, Putten
Botuar: 12d

6 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 648 089 ALL
 • ≈ 6 824 USD
E re20231 orëtPesha neto: 1200 kg9 hp
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
New Euro jib hijsbok - Vinç me krah për Pirun ngritës: foto 1
New Euro jib hijsbok - Vinç me krah për Pirun ngritës: foto 2
New Euro jib hijsbok - Vinç me krah për Pirun ngritës: foto 3
New Euro jib hijsbok - Vinç me krah për Pirun ngritës: foto 4
New Euro jib hijsbok - Vinç me krah për Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

New Euro jib hijsbok

Vinç me krah për Pirun ngritës
E re2020
Holandë, Putten
Botuar: 12d

900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 91 137 ALL
 • ≈ 959 USD
E re2020
Holandë, Putten
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(30)
t1 test dealer - Handelsonderneming pieper
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.