Progetto Cervetti srl

Progetto Cervetti srl

Faqja e internetit
www.cervettitractor.it
Vendndodhja
Itali, Grosseto
Via Zaffiro 1/3, 58100 Grosseto, Italy
Ofertat e fundit
GALLIGNANI GA V6 - dengmbledhëse e rrumbullakët
 4
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2006
Pesha neto: 3 600 kg

Online: 3orë 38min

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 152278

SAME EXPLORER 100.3 - traktor me goma
 1
18 000 EUR

Traktor me goma

2012
7 700 orët
Pesha neto: 3 600 kg
100 hp

Online: 3orë 38min

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID TS16130

NEW HOLLAND T7-250 - traktor me goma
 5
85 000 EUR

Traktor me goma

E re
2015
530 orët
Pesha neto: 7 790 kg
220 hp

Online: 7d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

JOHN DEERE 6420 PREMIUM - traktor me goma
 5
24 900 EUR

Traktor me goma

2003
Pesha neto: 4 750 kg
120 hp

Online: 7d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 06420V323455

 TF di FATTORI TF120 PBP-M - rimorkio me platformë
 5
11 000 EUR

Rimorkio me platformë

2016
2-aks

Online: 7d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 102

NARDI DORA 400 - mbjellëse e kombinuar në radhë
 3
6 500 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2007

Online: 7d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID SEM007

GASPARDO PI 500/32 FILE - mbjellëse e kombinuar në radhë
 4
6 000 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2003

Online: 21d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 220494

MASSEY FERGUSON 7718 DYNA 6 - traktor me goma
 1
78 500 EUR

Traktor me goma

2017
1 350 orët
Pesha neto: 5 800 kg
175 hp

Online: 21d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID GB165001

DONDI SDi35I + BR1175 - lesë me disk
 8
12 500 EUR

Lesë me disk

2008

Online: 21d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 0549 + 0539

 MARZIA GIOVE - makinë mbjellëse precize
 4
3 000 EUR

Makinë mbjellëse precize

Online: 21d

Progetto Cervetti srl

8

Itali, Grosseto

ID 42956

Trego të gjitha ofertat (57)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Progetto Cervetti srl
Mesazhi u dërgua.