Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
I besueshëm
7
Më shumë se 7 vjet me Truck1
R
Renault Trucks shitës i autorizuar
V
Volvo shitës i autorizuar

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

Faqja e internetit
www.renaultusedtrucks.com
Vendndodhja
Belgjikë, Olen
Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier Ceulebroeck
Geelseweg 48
2250 Olen

VOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van Ree
Adolphe Stocletlaan 204
2570 DUFFEL
Personat e kontaktit
Didier Ceulebroeck
English, Deutsch, Français
Jan Van Ree
English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Renault Trucks T - gjysmë-kamion
 7
25 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
466 525 km
4x2
460 hp

Online: 4m 9d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Olen

ID 31361

VOLVO FH540 - gjysmë-kamion
 5
43 500 EUR

Gjysmë-kamion

2016
509 000 km
6x2
540 hp

Online: 4m 27d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4501

Renault Trucks T - gjysmë-kamion
 11
27 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
510 000 km
4x2
460 hp

Online: 5m 5d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Olen

ID 30266

VOLVO FH500 - gjysmë-kamion
 5
50 500 EUR

Gjysmë-kamion

2016
312 400 km
6x2
500 hp

Online: 5m 11d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4551

VOLVO FH460 - gjysmë-kamion
 5
42 500 EUR

Gjysmë-kamion

2016
229 700 km
4x2
460 hp

Online: 5m 11d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4467

VOLVO FH460 - gjysmë-kamion
 5
72 000 EUR

Gjysmë-kamion

2018
57 300 km
4x2
460 hp

Online: 5m 21d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4548

VOLVO FH500 - gjysmë-kamion
 5
69 500 EUR

Gjysmë-kamion

2018
132 500 km
4x2
500 hp

Online: 5m 21d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4547

VOLVO FH460 - gjysmë-kamion
 5
67 500 EUR

Gjysmë-kamion

2018
92 200 km
4x2
460 hp

Online: 5m 21d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4546

VOLVO FH460 - gjysmë-kamion
 5
65 000 EUR

Gjysmë-kamion

2018
163 500 km
4x2
500 hp

Online: 5m 21d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4545

VOLVO FH460 HYDR - gjysmë-kamion
 6
43 500 EUR

Gjysmë-kamion

2016
263 800 km
4x2
460 hp

Online: 7m 13d

Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO

7 R V

Belgjikë, Renault Used Trucks Belgium - Contact: Didier CeulebroeckGeelseweg 482250 OlenVOLVO Used Trucks Belgium - Contact: Jan Van ReeAdolphe Stocletlaan 2042570 DUFFEL

ID VTB 4527

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Volvo Group Belgium nv, Used Trucks Renault, Used Trucks VOLVO
Mesazhi u dërgua.