Ritchie Bros Auctioneers Spain

Ritchie Bros Auctioneers Spain

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.rbauction.com/
Vendndodhja
Spanjë
Autovia A4, Km 64.2 Salida 62 Aptdo Correos 18, 45300 Ocana (Toledo), Spain
Ofertat e fundit
FIAT-HITACHI FB110/2 4PS 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi

Fadromë me shkarkim nga prapa

2001
24 497 orët

Online: 10orë 29min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

BOBCAT T40140 4x4x4 - ekskavator teleskopik
 20
Ankandi

Ekskavator teleskopik

2003
6 199 orët

Online: 10orë 29min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

FIAT FIORINO - furgon
 20
Ankandi

Furgon

2015

Online: 10orë 30min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

YANMAR VIO80 - miniekskavator
 20
Ankandi

Miniekskavator

2013

Online: 10orë 34min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

BOSCHUNG L3 - makinë fshirëse e rrugëve
 12
Ankandi

Makinë fshirëse e rrugëve

2009

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

JOHN DEERE 3140DT 4WD - traktor me goma
 20
Ankandi

Traktor me goma

1984
19 532 orët

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

JOHN DEERE 4040 2WD - traktor me goma
 20
Ankandi

Traktor me goma

1980

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

FIAT DUCATO - furgon
 20
Ankandi

Furgon

2003

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

  - vegla/ pajisja
 5
Ankandi

Vegla/ pajisja

Online: 11d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

SDMHK SDMHK210 - shkrifëtues
 3
Ankandi

Shkrifëtues

E re
2020

Online: 11d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

Trego të gjitha ofertat (48)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Ritchie Bros Auctioneers Spain
Mesazhi u dërgua.