RM Automobile M.Reis nga Gjermani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
RM Automobile M.Reis

RM Automobile M.Reis

Vlerësim
4.7 68 komente
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Sangerhausen
Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Personat e kontaktit
Christian Reis
Deutsch
Marcus Müller
Deutsch
Ofertat e fundit
Iveco Daily Kasten 35S18 L4H2 LED ACC NAVI MFL AHK  - furgon
 30
39 991 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2022
16 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 108-1

Iveco Daily Kasten 35S18 L4H2 LED ACC NAVI MFL AHK  - furgon
 30
39 991 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2022
16 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 108-2

MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t  - gjysmë-kamion
 30
240 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2020
170 000 km
8x4
640 hp
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 258

Volkswagen Crafter/TGE3.180 L4H3 LED AUTOM. ACC KEINE MWST.  - furgon
 10
58 990 EUR

Furgon

2023
400 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
177 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 79_1

MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t  - gjysmë-kamion
 30
255 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
100 000 km
8x4
640 hp
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 300

Iveco Daily Kasten 35S18 L4H2 LED ACC NAVI MFL AHK  - furgon
 30
39 992 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2022
16 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 108

MAN TGE 3.180 4x2 L4H3 LED AUTOM. ACC KEINE MWST.  - minibus
 10
58 990 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2023
400 km
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 79-1

Iveco Daily 35S16 Pritsche DOKA LED KLIMA TEMPOMAT  - kamioncine me karroceri
 30
39 487 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë

E re
2022
19 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
160 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 142

MAN TGE 3.180 4x2 L4H3 LED AUTOM. ACC KEINE MWST.  - furgon
 10
58 990 EUR

Furgon

2023
400 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
177 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 79

Volkswagen Crafter Kasten 35 L4H3 MIXTO DAB KLIMA PDC  - furgon
 30
40 328 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2020
43 449 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
177 hp

Botuar: 4d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 196-1

Trego të gjitha ofertat (317)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te RM Automobile M.Reis
Mesazhi u dërgua.
t1 old