RM Automobile M.Reis nga Gjermani, 245 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

RM Automobile M.Reis

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Sangerhausen
Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Shih hartën
Orari i punës
09:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:21:25
Personat e kontaktit
Christian Reis
Deutsch
Marcus Müller
Deutsch

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
4.7
80 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
202236294 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 7
Gjermani, Sangerhausen
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Volkswagen T6.1 Multivan Highline 4MOTION ACC LED AHK KAM - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
202236294 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 7
Gjermani, Sangerhausen
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Veturë: foto 1
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Veturë: foto 2
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Veturë: foto 3
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Veturë: foto 4
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Veturë: foto 5
202410 km
Gjermani, Sangerhausen
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Furgon: foto 1
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Furgon: foto 2
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Furgon: foto 3
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Furgon: foto 4
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Furgon: foto 5
202311443 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hp
Gjermani, Sangerhausen
Ofertat e fundit
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Veturë: foto 1
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Veturë: foto 2
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Veturë: foto 3
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Veturë: foto 4
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI

Veturë
202314905 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 180

47 471EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 758 018 ALL
 • ≈ 50 754 USD
202314905 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Veturë: foto 1
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Veturë: foto 2
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Veturë: foto 3
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Veturë: foto 4
MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

MAN TGE 3.180 L3H3 4x4 AUTOM AHK TEMP

Veturë
202311443 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 227-1

46 966EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 707 402 ALL
 • ≈ 50 214 USD
202311443 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (31)

Volkswagen T5 Transporter Multivan Highline 4M Bi-Xenon

Minibus, Furgon pasagjerësh
2014109239 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 6
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 162

29 890EUR

 • ≈ 2 995 874 ALL
 • ≈ 31 957 USD
2014109239 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 6
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë: foto 1
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë: foto 2
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë: foto 3
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë: foto 4
MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED - Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (31)

MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA LR HECKANTR AHK 3,5t LED

Kamioncine me karroceri, Kamioncine dopio kabinë
202410 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 7163 hp
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 27628-1

47 806EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 791 595 ALL
 • ≈ 51 112 USD
202410 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 7163 hp
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Furgon: foto 1
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Furgon: foto 2
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Furgon: foto 3
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Furgon: foto 4
MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

MAN TGE 3.180 L3H3 Kasten 4x4 AUTOM AHK TEMP NAVI

Furgon
202314905 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hp
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës 180-1

47 470EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 757 918 ALL
 • ≈ 50 753 USD
202314905 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hp
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Veturë: foto 1
MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Veturë: foto 2
MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Veturë: foto 3
MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Veturë: foto 4
MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (36)

MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ

Veturë
202410 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Botuar: 4dNumri i referencës V38

62 933EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 307 774 ALL
 • ≈ 67 286 USD
202410 km
Gjermani, Weinbergstraße 6 06526 Sangerhausen, Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(245)
t1 test dealer - RM Automobile M.Reis
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.