Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

 Leasing
 Qira
 Ankand
 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Faqja e internetit
www.anhaenger-rosemeier.de
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Horn-Bad Meinberg
Stahler Weg 3 DE-32805 Horn-Bad Meinberg, Germany
Personat e kontaktit
Dieter Rosemeier
Deutsch, English
Henrik Rosemeier
Deutsch, English
Thomas Schleider
Johann Harms
Ofertat e fundit
 Baustellentoilette Comfort TU Toilettenanhänger - rimorkio
 20
5 660 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 369 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923954

HAPERT Sapphire H-2 Kofferanhänger - rimorkio makine
 20
11 900 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio makine

E re
2020
2-aks
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923136

BOECKMANN HL-AL 4121/27 Hochlader - rimorkio makine
 19
2 950 EUR

Rimorkio makine

2016
2-aks
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 1d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923850

BOECKMANN Champion R TKL anthrazit Pferdeanhänger - rimorkio bagëtish
 20
8 600 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio bagëtish

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 486 kg
Pesha bruto: 2 400 kg

Online: 2d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923912

SARIS PK Record 140 Gitter Rückwärtskipper - rimorkio vetëshkarkuese
 20
2 490 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2016
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 995 kg

Online: 6d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923923

BRIAN_JAMES Cargo Digger Plant 2 Maschinentransporter Maschinentransporter - rimorkio
 20
4 189 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 818 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 6d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9922345

SARIS PL 2027 niedriges Fahrgestell Hochlader - rimorkio makine
 15
3 119 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio makine

E re
2020
2-aks

Online: 6d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9921298

CHEVAL LIBERTE PW2.3E Rampen, Stützen Dreiseitenkipper - rimorkio vetëshkarkuese
 20
4 650 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio vetëshkarkuese

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 890 kg

Online: 7d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923940

CHEVAL LIBERTE PW2.3E Lux Gitter Dreiseitenkipper - rimorkio vetëshkarkuese
 20
4 679 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio vetëshkarkuese

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 890 kg
Pesha bruto: 2 600 kg

Online: 8d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923939

VEZEKO Husky F 08.25 Absenker - rimorkio roll-off/ skip loader
 20
1 750 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 16%

Rimorkio roll-off/ skip loader

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 443 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 8d

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Gjermani, Horn-Bad Meinberg

ID 9923947

Trego të gjitha ofertat (664)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum
Mesazhi u dërgua.