RS MACHINERY LTD

RS MACHINERY LTD

Telefonat
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, LONDON
7 GRIFFIN HOUSE 4 AVIATION DRIVE LONDON United Kingdom
Ofertat e fundit
JCB TLT30D 4x4 - ekskavator teleskopik
 12
14 000 EUR

Ekskavator teleskopik

2004
1 706 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

INGERSOLL RAND 7/20 - kompresor ajri
 9
1 543 EUR

Kompresor ajri

2007
965 orët
23 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

TORO REELMASTER 5410 CROSSTRAX - korrëse bari i kopshtit
 13
4 513 EUR

Korrëse bari i kopshtit

2007
3 425 orët
36 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

TEREX TV1200K - rul rrugësh
 10
8 684 EUR

Rul rrugësh

2011
952 orët
33 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

BOBCAT T2556 - ekskavator teleskopik
 13
10 570 EUR

Ekskavator teleskopik

2002
1 669 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

TEREX TV1200 - mini rul
 9
5 999 EUR

Mini rul

2007
1 932 orët
33 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

KUBOTA KX36-3 - miniekskavator
 11
9 427 EUR

Miniekskavator

2010
2 112 orët
12 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

TEREX PT6000 - minshkarkues
 17
5 656 EUR

Minshkarkues

2004
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg
81 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

TEREX PS6000 - minshkarkues
 14
5 256 EUR

Minshkarkues

2002
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg
81 hp

Online: 4d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

JCB TELETRUK TLT30D - ekskavator teleskopik
 13
16 230 EUR

Ekskavator teleskopik

2006
4 784 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 7d

RS MACHINERY LTD

Mbretëria e Bashkuar, Hertfordshire

Trego të gjitha ofertat (56)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te RS MACHINERY LTD
Mesazhi u dërgua.